eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Dieta, kterou budete vy i vaše zdraví milovat!

Autor: Lenka — 17. 2. 2014

Vyzkoušeli jste hned několik diet, které vám slibovaly zázraky, ty se však  nekonaly? Máme pro vás revoluční „hubnoucí“ variantu, která nejen podpoří vaše zdraví, ale umožní vám lehce, bez odříkání snížit nadbytečné kilogramy , a přitom nemusíte počítat kalorie, ani vážit jednotlivé porce. Mrkněte s námi na velmi populární dietu, jež se proslavila po celém světe díky své jednoduchosti a účinnosti. 

dieta 186183513

Byla jste na kontrole u obvoďáka a ten vás vůbec nepotěšil nehezkou informací? Máte lehce zvýšený tlak, a to i v mladém věku? Pokuste se jej srovnat revolučním způsobem stravy. Dash dieta upravuje krevní tlak a minimalizuje výskyt cukrovky. Vaše  zdraví vám poděkuje, tlak se sníží a léky vám nebudou denní chlebem.

Lidé, jež bojují s vysokým krevním tlakem je u nás i po celém světě opravdu mnoho. Bohužel mnohdy vítězí i naše lenost, kdy pohodlně užíváme léky, aniž bychom dali organismu šanci snížit tlak  přirozenou cestou. Tedy cestou Dash diety. Zakladatelka Marie Heller dokonce slibuje úbytek kil bez potřeby cvičení.   Ano, říkáte si, že takových diet už tady bylo, ale výsledek ten se nedostavil?

Princip DASH diety?

Je to jednoduché, zaměříte se na bílkovinné složky ve vašem jídelníčku a pocit sytosti bude s vámi rozhodně delší dobu, než kdybyste konzumovali rychlé cukry, ovoce a další nehodnotné potraviny. Nejen bílkoviny, ale i tuky umí s tělem zázraky. Je však potřeba si vybrat správně.

 

dieta 178976175

DASH jídelníček:  Vaše strava se bude skládat z libového masa, ryb, luštěnin, mléčných produktů, celozrnného pečiva. Vysoký podíl bílkovinného charakteru dá snížit hladině cukru v krvi, zasytí vás a vy můžete ztratit nevzhledné tukové zásoby.

DASH dieta aneb dvě fáze, které mají svůj význam

V počátky revoluční diety Dash se zaměříte výhradně na potravu bílkovinného charakteru. Stopnete příjem ovoce, bílého pečiva a přidáte si na talíř víc bílkovin. Myslíte si, že to není reálné, protože ovoce k dietě patří? Právě naopak, budete mít pocit sytosti a hlad vám nebude společníkem. Tato změna urychlí a vylepší váš metabolismus

Pak pokračujete se zařazením ovoce a jiných potravin i se sacharidy. Bílkoviny však budou hrát prim. Jsou totiž důležité.

 

 

 

Sdílejte tento článek


Komentáře uzavřeny.

Komentovat

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace