eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Kniha od Jillian Michaels: Ovládněte svůj metabolismus

Autor: dokonalazena — 3. 9. 2013

Některým z vás se tato kniha již dostala do rukou. Pokud ano, moc dobře víte, jaký poklad doma vlastníte. Nečekejte jednoduché tipy, jak zhubnout 10 kilo za pár dní. Nečekejte, že během jednoho večera pochopíte všechny principy a rady fitness trenérky Jillian Michaels. Těšit se ale můžete, pokud se budete řídit touto knihou, že vás čeká dlouhý a zdravý život.

kniha 133971332

Jillian Michaels se o stravování a aktivní pohyb zajímá již spoustu let. Začínala v pubertálním věku, kdy chtěla vypadat dobře. Vyzkoušela mnoho diet, způsobů jak a kdy cvičit až se nakonec propracovala ke klíči celého tajemství. A tím je naše strava!

Víte, co se skrývá ve vašem jídle?

V této knize se dozvíte spoustu cenných informací o tom, jaké jídlo nám dodavatelé nabízejí včetně výčtu jednotlivých pesticidů, ftalátů, chemikálií a mnoha dalších jedů, které nepříznivě ovlivňují naše tělo a s ním i celý metabolismus. Kniha „Ovládněte svůj metabolismus“ vám rovněž vysvětlí, co vlastně sám metabolismus znamená a jak funguje.

kniha 126204000

Poznejte svoje tělo

Po přečtení této knihy budete mít jasnou představu o tom, proč vaše tělo potřebuje konkrétní potraviny a živiny, vitamíny, bílkoviny i minerály. Jakým způsobem tyto složky ovlivňují fungování orgánů i všech hormonů v těle a s tím ruku v ruce jdoucí spalování tuků a cukrů.

Zažeňte únavu i zdravotní problémyKniha od Jillian Michales Ovladnete svuj metabolismus

Pokud pochopíte jednoduché principy, které Jillian konzultovala s pořádnou řádkou doktorů, pak si konečně začnete uvědomovat, kolik a čeho vaše tělo potřebuje. Nejenom, že budete hubnout, ale také se budete cítit plní energie, únava odezní, budete vypadat zdravěji a mnoho jiných problémů vám dá sbohem.

Jillian se k těmto faktům propracovala po dlouhém hledání a bádání, po nekonečném zkoušení všech možných dietních jídel a cvičebních programů, až si jednoho dne uvědomila, že má problém s funkcí štítné žlázy. Ať už jej máte i vy či naopak, kniha je určena pro všechny, kdo se chtějí o svém těle dozvědět něco víc, než vám řekne jakýkoliv fitness trenér.

Najděte správný směr své cesty ke zdravému jídelníčku

Jillian Michaels, trenérka známá také z Americké reality show s názvem „The Biggest Loser“, je obrovským zastáncem pohybu, správného posilování a také nutného kardio cvičení. Tato kniha však se cvičením nemá nic společného. Nebude vás nutit, abyste denně uběhli desítky kilometrů nebo si zacvičili jeden z jejich fitness programů. Jillian vám jednoduše ukáže, jakou cestou se vydat a vylepšit si tak nejenom svůj jídelníček, ale především celé své zdraví a to již napořád.

Text: Jana Čechová, Foto: neoluxor.cz

Sdílejte tento článek


Komentáře


Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace