eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Vyhrajte vstupenky na veletrh Interbeauty Prague 2014!

By dokonalazena — 6. 10. 2014

Mezinárodní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE je bezesporu nejvýznamnějším odborným kosmetickým veletrhem v České republice. Již tradičně je zaměřen na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, dermatokosmetiku a modelaci postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl. interbeautyStěžejními vystavovatelskými kategoriemi jsou kosmetika, manikúra a pedikúra, péče o vlasy, vybavení salonů, SPA centra a přístroje pro pleť a tělo. Veletrh se koná ve dvou termínech. Podzimní veletrh se bude konat 17. 10. – 18. 10. 2014 a jarní 24.  25. 4. 2015. 

Jsme jediným veletrhem v Evropě, který svým věrným i všem novým návštěvníkům během veletrhu nabízí zdarma péči o zdraví z rukou největších lékařských kapacit v zemi v oboru prevence melanomu – tedy Stan proti melanomu  vyšetrování mateřských znamének dermatoskopem a prevence rakoviny prsu – vyšetřování prsou ultrazvukem. Návštevníci u nás také mohou zdarma navštívit poradnu uznávaného soudního znalce v oboru plastické estetické chirurgie nebo si nechat zdarma změřit zrak. Pro návštěvníky je připraven oblíbený Make-up point, kvalitní Prevence zdraví, ale také setkávání s osobnostmi veletrhu a nikdy nechybí zajímavé přednášky. Jednotlivé obory jsou samozřejmě podpořeny i soutěžemi profesionálů. Pořádáme Mistrovství ČR v Nail Designu, Body Artu, Nail Artu, pedikúře a v Make-upu s postupy do zahraničních soutěží. Čekají Vás profesionální akce s vysoce kvalitní reklamní kampaní a velmi vysokou návštěvností.

Jak vyhrát?

5 výherců získá vstupenky na veletrh Interbeauty Prague 2014!

Odpovězte na soutěžní otázku, vyplňte Váš email a těšte se na výhru…

Na vaše odpovědi čekáme do 22.00 h v neděli 12.října 2014 Výherce/výherkyně oslovíme e-mailem.

Správnou odpověď najdete na www.interbeautyprague.cz nebo na facebookových stránkách https://www.facebook.com/interbeauty.prague

Soutěžní otázka:

V rámci podzimního veletrhu kosmetiky a kadeřnictví INTERBEAUTY PRAGUE 2014 na pražském Výstavišti v Holešovicích proběhne velká kadeřnická show. Jak se tato show jmenuje?

Soutěž skončila

Vstupenky na veletrh Interbeauty Prague 2014 vyhráli:

M. Okurka – Praha E. Kroupová – Benátky A. Hadrbolcová – Praha G. Mrňová – Kladno

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace