eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Vyhrajte s námi mazané sušenky BeBe Dobré ráno!

By dokonalazena — 23. 6. 2014

BeBe Dobré ráno Mazané, to jsou sušenky s tenkou vrstvou lahodného krému, který je buď kakaový s oříšky, anebo mléčný s příchutí foto kapucino jahody 03medu. Tyto křupavé sušenky byly speciálně vyvinuty jako součást vyvážené snídaně, protože jsou vyrobeny z 5 vybraných druhů obilovin a obsahují minimálně 26 procent celozrnných cereálií. Dále mají vysoký obsah vlákniny, vitaminů B1, E, hořčíku a železa. Snídejte s novými sušenkami mazaně a připravte si k nim ještě kousek ovoce, mléčný výrobek, neslazený nápoj a vyváženou snídani máte na světě.

Buďte mazaní a začněte své ráno ráno s nejmazanějšími sušenkami od BeBe Dobré ráno, u kterých byl v rámci vyvážené snídaně prokázán účinek postupného a pomalého uvolňování sacharidů po dobu 4 hodin. BeBe Dobré ráno. Energie na celé dopoledne!* Více na www.HnutiZaDobrouSnidani.cz nebo na Facebooku značky BeBe Dobré ráno.

Jak vyhrát?

5  výherců získá mazané sušenky BeBe Dobré ráno!

Odpovězte na soutěžní otázku, vyplňte Váš email a těšte se na výhru…

Na vaše odpovědi čekáme do 22.00 h v neděli 29. června 2014 Výherce/výherkyně oslovíme e-mailem.

*Sušenky BeBe Dobré ráno mají vysoký obsah pomalu stravitelných škrobů, což jsou pozvolna uvolňované sacharidy. Užívání výrobků s vysokým obsahem pomalu stravitelného škrobu zvyšuje koncentraci glukózy v krvi po jídle v menší míře, než je tomu u výrobků s nízkým obsahem pomalu stravitelného škrobu.

BEBE_mazane_mleko_med_50g_A4_300dpi_frontBEBE_mazane_kakao_50g_A4_300dpi_front

Soutěžní otázka:

Sušenky BeBe Dobré ráno Mazané byly vyvinuty speciálně pro:

Soutěž skončila

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace