eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Léčivé lázně ve Vaší koupelně s Carun Pharmacy

By Míša — 12. 9. 2017

 

 

 

 

 

Konopí bývá čím dál častěji vyhledávaným produktem, ať už pro jeho pozitivní účinky na lidské zdraví v podobě kosmetických produktů či jako superpotravina v moderní kuchyni.  Pro někoho je stále kontroverzním, pro jiné naopak univerzálním, produktem každodenního života.

Po dlouhém dni v práci i při léčení kožních obtížemi jako je například ekzémem, lupénka, akné či kožní alergie pro Vás bude účinným prostředkem Konopná koupel Carun.

Základní složkou je extrakt z celé rostliny konopí setého doplněný o pohanku, která příznivě působí na křečové žíly. Koupel také uvolňuje fyzické bolesti kloubů, svalů či šlach i psychickou únavu a stres. Extrakt z rostliny konopí setého, Cannabis sativa, obsahuje velmi nízké množství látky THC – tedy jen takové, které je povolené nejen v České republice, ale i dalších státech Evropy a celého světa. Produkty Carun tak nevyvolávají žádné povznášející pocity a působí jen tak, jak je to opravdu žádoucí. Konopná složka kosmetiky pomáhá suché, citlivé i podrážděné pleti.

„Chceme produkty z konopí vrátit do každodenního života. Mnoho návštěvníků Konopných lázní nám psalo nadšené ohlasy, proto jsme se rozhodli rozšířit naši nabídku i o tuto konopnou koupel,“ popisuje Jiří Stabla, zakladatel Konopných lékáren a majitel společnosti Carun Pharmacy. Zanechejte všech předsudků
a dopřejte si blahodárných účinků konopí.

Třeba prostřednictvím domácích lázní díky SPA edici Carun Pharmacy.

 

Pro domácí lázně přilijte 125 ml, tedy polovinu balení, Konopné koupele do vody o teplotě 37–40 °C. V napuštěné vaně relaxujte 15 až 20 minut, děti pět až deset minut. Po koupeli osušte pokožku lehkým přikládáním osušky nebo odpočívejte dalších 10 až 15 minut v teplém zábalu.
Po koupeli můžete pokožku dále ošetřit tělovým a pleťovým olejem či univerzální konopnou mastí Carun.

 

V soutěži hrajete o 3 Konopné koupele Soutěžní otázka – SPA edice CARUN

Více informací a správnou odpověď najdete na www.konopnyshop.cz

 

Soutěžní otázka:

Konopí je rostlina s dlouhou historií. Nejznámější pro své psychoaktivní účinky. Ale její využití je po celá staletí daleko širší.  Na co vše lze tuto rostlinu využít?

Soutěž skončila

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace