eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Ani o prázdninách či na dovolené nezapomínejte na sex

Autor: Jana — 22. 3. 2017

Zatímco pro mnoho lidí představují prázdniny čas radosti a oslav, obvykle zapomínáme na jednu důležitou složku našeho volna: Sexuální život dvojic.

Při všem tom stresu, shonu a rodinné dynamice nezbývá příliš časových možností na to, abychom se na chvíli spojili se svým partnerem a užili si intimní chvíli. Místo toho řešíme, co ještě zabalit, zda máme cestovní pojištění, jak dlouho nám zabere cesta na místo určení a zda si my nebo naše děti pobyt užijeme.

Mějte sex před zahájením všeho shonu

Nazvěme to například předcházející úder. Jestliže víte, že máte našlapaný harmonogram na celé jarní prázdniny, vše shoďte ze stolu a ze všeho nejprve se se svým partnerem bláznivě pomilujte. Překvapíte tím navíc i jeho a jiskřičky napětí zase ožijí. To stejné můžete udělat o víkendu, před plánovanou akcí, jelikož po akci už ani jeden nebudete mít možná chuť, natož možnosti.

Buďte kreativní

Jestliže jste na víkend nebo na celý týden odjeli na dovolenou k příbuzným, je nasnadě mít pocit, že právě v tomto období nejsou sexuální hrátky vhodné. Představte si ale tu kreativitu vymyslet, kdy a kde by se vám to přeci jen mohlo podařit, aby vás nikdo neslyšel, natož neviděl. Zapomeňte na komfort a pomilujte se bláznivě v autě na kraji lesa, provokujte se u jídelního stolu, resp. pod ním a stanovte si heslo, u kterého budete vědět, že se jde na věc!

Udělejte si na partnera čas

Je jasné, že když jedete na dovolenou s přáteli, budete i čas trávit s nimi. Neznamená to ale nutně všechen čas, který máte. Pro váš vztah je nesmírně důležité udržovat určitou úroveň vnímání toho druhého, což může splnit třeba procházka ve dvou, ranní káva na terase v soukromí a popovídání si o tom co jste zažili a co vás ten den ještě čeká. Jestliže vám to umožní okolnosti, odjeďte na víkend jenom s partnerem

Kroťte se s přejídáním

Prázdniny a dovolená svádí i k tomu, abychom se neřízeně přejídali. Kdy jindy si také dopřát nezdravých lahůdek, které jindy nejíme? Jenomže právě nadměrné množství jídla zpomaluje trávení, nadýmá a zabíjí dobrou náladu, natož chuť na sex. Jediné na co se pak těšíte je, až si lehnete do postele. Zkuste to tentokrát jinak.

Nadělte si sexy dárky

Nejenom o Vánocích nebo narozeninách můžete svou polovičku potěšit dárkem. Stanovte si vlastní datum, kdy si koupíte nějaký sexy dárek. Co třeba zrovna dnes, nebo zítra? Udělejte si vlastní tradice, které vás potěš a udrží v napětí. A jestli vás dárky nebaví, zkuste si pro každý rok stanovit nové sexuální cíle. Proč by ne?!

Sdílejte tento článek


Komentáře uzavřeny.

Komentovat

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace