eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Program na mrazivou neděli se vám i vašim nejmenším bude zamlouvat

Autor: Lenka — 8. 1. 2017

Zima se vším všudy konečně dorazila i do našich zeměpisných šířek. Mrzne až praští, vzduchem poletují vločky, nahánějí jedna druhou a mráz maluje po oknech líbivou krajku. Vypněte a užijte si tu zimní krásu se vším všudy. Kdoví totiž, kdy se zase uráčí přijít znovu. 10+ Hilariously Creative Snowmen That Would Make Calvin And Hobbes Proud:

„Na echt zimní počasí čekám už několikátou sezónu v pořadí a teď konečně dorazila i k nám. Nemusím vyrážet na hory a můžeme s dětmi venku na sněhu blbnou ostošest, což je super, protože na hory se nám tento rok našetřit nepodařilo,“ libuje si čtenářka Lucie (28), která sníh vyhlížela už nějaký ten pátek a tentokrát ji paní zima nenechala ve štychu.

Sněhové radovánky si prostě nesmíte nechat ujít

Vytáhněte ze sklepa sáňky, boby, lopaty či běžky a jděte všichni pospolu sjíždět kopec za domem. Děti budou nadšením bez sebe, vy se aspoň na chvilku vrátíte do dětství a bude vám na výsost královsky. To ale ještě není všechno. Vystavte si na zahradě iglú, postavte sněhuláka s oranžovou mrkví místo nosu, ukažte dětem, jak se dělají sněhoví andělíčci a s partnerem si vyhlaste pořádnou kulovanou. Domů se sice možná vrátíte prokřehlí a s pomalovanými tvářemi od mrazíků, ale garantujeme vám, že budete spát jako mimina.

snowflakesandsleighbells: want more winter/holidays/snow on your dash? follow snowflakesandsleighbells!:

Rozhicujte krb a začtěte se

Natáhněte si klasické sibiřky, co vám uštrikovala vaše bábi, zachumlejte se do hřejivé deky a ještě předtím si uvařte horký cider, poctivé kakao, čaj s vůní jablka se skořicí nebo kapučíno, do kterého přilijete panák vaječného likéru, který vám zůstal po svátcích. No a když si k té pohodové idylce zapálíte voňavou svíčku, tak si řeknete, že vám báječněji snad ani být nemůže. A přesně tento pocit vás navíc bude tak fantasticky hřát.

Neděle plná doteků a lásky

Rozdejte děti po babičkách aspoň na odpoledne s výmluvou, že musíte zařídit něco neodkladného a bez výčitek si skočte do postele a věnujte se jeden druhému. Je jedno, jestli se budete v objetí koukat na skvělou pohádku, nebo tu vaši soukromou budete prožívat, důležité je, že budete spolu bez vyrušování ze strany vašich milovaných capartů. A přesně takovou partnerskou chvilku potřebujete tu a tam prožít jako sůl.

Nakupování jedna báseň

Všude se to hemží menšími či většími výprodeji. A tak se to nabízí úplně samo, prostě se jděte kouknout, co by vám mohlo za pár kaček přijít vhod. Udělat si radost je skoro jako povinnost a navíc peníze za Ježíška je potřeba trochu provětrat, nemyslíte?

Zdroj: pinterest.com, boredpanda.com

Sdílejte tento článek


Komentáře uzavřeny.

Komentovat

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace