eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

13 nejkrásnějších svatebních rób z online obchodů

Autor: Jana — 20. 11. 2017

Potkáte-li dnes večer někoho, kdo se do vás bezhlavě zamiluje, a rozhodnete se, že spolu utečete do Las Vegas a tam se hned vezmete, budete potřebovat ideálně online dostupné a krásné svatební šaty…

A tak jsme zapátrali a prohlédli si pro tentokrát zahraniční nabídku. Nákupy na internetu již nejsou žádnou hazardní hrou, jak tomu bývalo dříve, proto vám nyní představíme 13 nejkrásnějších a nejlépe dostupných možností, kde si do cca jednoho týdne obstaráte svatební šaty.

 

 

 

Tyto šaty by se mohly jmenovat „Zdvořilost“ či „Jemnost“. Sametová dlouhá sukně, výstřih do V a k tomu jemný pásek oddělující živůtek od sukně působí naprosto decentně. Cena je 1.450 dolarů, tedy necelých 32 tisíc korun a koupíte je na webu značky BHLDN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Druhé šaty jsou více netradiční, od hlavy až k patě pokryté krajkou, vyhlížející svobodnějším obřadem, například někde na pláži jen s úředníkem a dvěma svědky. Autorkou je návrhářka Diane von Furstenberg a stojí 693 dolarů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Milujete růže, eleganci a vytříbený vkus? Pak vám padnou šaty značky Honor. Nadýchané rukávy, odhalená záda, dlouhá sukně a spousta růží jsou tím pravým ořechovým. Jen cena vás možná trošku zaskočí, činí 6.695 dolarů.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čtvrté šaty jsou sportovnějšího rázu. Krásné, s obepnutým živůtkem na jemných ramínkách, s úzkým pasem a se šikmým střihem tylové sukně od kolen dolů. Prodává je obchod ASOS za 237 dolarů, což je něco málo přes pět tisíc. A dopraví vám je až do domů…
 

 

 

 

 

 

 

 

U těchto šatů byste možná ani nepoznala, že se jedná o svatební. Jsou hodně formální, decentní. Žádné výstřelky, jde v podstatě o svatební tričko s delší sukní. Takový model možná najdete i ve svém šatníku, ale pro rychlou méně oficiální svatbu bohatě postačí. Najdete je na e-shopu módního domu Lanvin za 1.062 dolarů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tato elegance stojí 269 dolarů, prodává ji značka Fame & Partners a musíme jednou větou konstatovat, že je to ideální spojení dobrého stylu a slušné ceny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Radnice volá“ vyzařuje doslova ze svatebního kousku, který do svých kolekcí zařadila značka Giambattista Valli za 2.250 dolarů. Zdobený živůtek vypadá fantasticky. Takže, proč ne?
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rosie Assoulin přišla se šaty, které potřebují specifický vkus a rovněž větší bankovní konto. Úvazy kolem hrudníku a v pase působí, jako z antické doby. Jen cena 10.995 dolarů jednoznačně připomíná dnešní byznys.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Deváté šaty, které jsme pro vás vybrali jsou od značky Reformation. Jsou sametové, hladké, lesklé, s decentním vázáním v pase a rozhodně se k nim hodí vintage doplňky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vaše peněženka přijde o 428 dolarů, ale ani v tomto případě nemáme o čem uvažovat. Jsou krásné!
Desáté místo si vysloužily snad nejkrásnější šaty ze všech, které vám v tomto článku představíme. V tomto případě si můžete být jistá, že i když si koupíte svatební šaty online, budete i přesto vypadat jako byste právě vyšla z nějakého velkého módního domu. Hledejte obchod BHLDN a připravte si 2.200 dolarů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skvělý střih, decentní výstřih, širší ramínka zakryjí i nezpevněné podpaží a budete za něžnou princeznu. Alespoň takto svůj záměr mířila návrhářka Victoria Beckham. Cena je 1.680 dolarů.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tyto šaty vám zařídí jedinečný okamžik a zajistí veselou a uvolněnou svatbu. Jsou nádherné a cenově nejvýhodnější! Na webu ASOS je najdete za pouhých 190 dolarů!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A zase ta antika. Nebo možná lehce hippie styl? Ať tak nebo tak, nebudete se muset za celý večer ani převlíkat. Volně visící střapce od prsou až na zem jsou decentní, přesto s osobitým stylem. Takže do naší třináctky určitě také patří! Prodá vám je dům Temperley za 2.650 dolarů.

Sdílejte tento článek


Komentáře uzavřeny.

Komentovat

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace