eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Dokáže nový partner zastínit bývalého?

Autor: admin — 19. 3. 2012

Byli jste spolu rok, dva, pět? Na tom opravdu až tak nezáleží, důležité je, jak moc jste svého ex partnera milovala a kolik jste toho spolu prožili. Pojí vás společné zážitky, dovolené, ale co víc, i společné bydlení a majetek? Pak je třeba dát veškeré city stranou, a když přijde na lámání chleba, vyřešit vše s co největší elegancí a hlavně do posledního puntíku.

Začněte s úklidemDokáže nový partner zastínit bývalého?

Abyste se mohla od bývalého naprosto odloučit, musíte za ním zamést všechny stopy. Nikdo neříká, že je nezbytné spálit fotky, vyházet všechny dárky a smazat kontakty, ale alespoň je na čas někam uklidit. Jistě se za deset let, až budete mít kopu dětí, ráda podíváte s kým, že jste to tehdy chodila, momentálně jsou to ale připomínky nepotřebné. Připomínky, ve kterých neustále uvidíte člověka, kterého jste tak milovala a tolik pro něj obětovala.

Čtěte také: Jarní očista vztahu

Odřízněte veškerá pojítka

Začněte tedy tím, že alespoň na čas dáte do krabic veškeré věci, které vás jakkoliv pojí s touto osobou a zanesete je hluboko na půdu či do sklepa. Nemáte půdu ani sklep? Nevadí, odložte si věci k rodičům nebo k dobré kamarádce a až naznáte, že jsou všechny rány zahojeny, pak si krabici můžete vzít zpět. Uvidíte, že už si na ni jen tak ani nevzpomenete.

Dokáže nový partner zastínit bývalého?Nové zájmy, noví přátelé

Za dobu,kterou jste spolu strávili, jste si zcela určitě utvořili společný okruh přátel. Jestliže je to možné, pokuste se na čas stýkat především s lidmi, kteří jsou blízcí vám, případně si najít nové známé. Lidé, kteří se stýkají i s vaším bývalým, by nechtěně mohli říct věci, které slyšet nechcete. Znovu by vám to otevíralo bolavá místa.

Čtěte také: Konec vztahu nevyhnutelný?

Nevíte kde hledat nové známé? Najděte si zájmový kroužek, začněte aktivně hrát nějaký sport – na internetu je spousta lidí, kteří hledají spoluhráče do týmu, choďte na setkání milovníků stejných zvířat, jaké máte sama doma, nebo začněte chodit do kurzu angličtiny. Na výběr je toho spousta.

Teď už jste připravena na nový vztah

Ve chvíli, kdy odbouráte veškeré možné i nemožné situace, které by vám jen trochu mohli připomínat ex partnera a vytvoříte situace takové, abyste nemusela sedět doma a plakat nad rozlitým mlékem, pak budete perfektně připravená i na brzký vztah s novým mužem. Ačkoliv vám budou stále před očima probíhat určité vzpomínky, časem je zaslepí ty nové, krásnější a minulosti se pak už jen usmějete.

Text: Jana Čechová

Sdílejte tento článek


Komentáře uzavřeny.

Komentovat

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace