eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Naordinujte si novoroční potěšení: Hýčkejte se!

Autor: Lenka — 20. 1. 2015

ID-100114154Leden se nese ve znamení novoročních předsevzetí, všichni bláznivě nakupují permanentky do posilovny, aby je potom nepoužili, vykupujeme všechny potraviny s označením light s nadějí, že se nám konečně podaří zhubnout, ale ze všeho toho stresu, co jsme si na sebe naložili, spíše přibíráme a naše vytyčené cíle jsou tak trochu v nenávratnu. Nebudeme vás zatěžovat tím, jak to udělat, aby vše klaplo, to vůbec ne. Takových návodů je všude dostatek, my vás chceme vyzvat k tomu, abyste nový rok přivítali s noblesou sobě vlastní a tedy s rozmazlováním sebe samé. No, posuďte sami, není to báječné? 

Pokud byste náhodou chtěla ve svém životě něco změnit, nejlepší načasování není s příchodem nového roku, ale hned v ten den, kdy si to usmyslíte vy sama. V případě, že chcete umět španělsky nebo si skočit padákem, nečekejte na nový rok, ale dotáhněte své rozhodnutí až do konce nejlépe okamžitě. Nový rok totiž nemá tu magickou schopnost, že se vám jedině tehdy musí všechno podařit zrealizovat, to tedy vůbec ne! Nejlepší čas na změnu je vždycky přítomný okamžik.

Zajděte si ke kadeřnici a vykročte si do nové etapy stylově

Pokud vás nudí dlouhé vlasy, zaskočte do salónu, ať vám vaši hřívu zastřihnout. Klidně zvolte i jiný odstín barvy, navraťte se zase po čase k té své přírodní nebo zkuste něco pozoruhodně slušivého. Zkrátka cokoli, v čem se budete cítit sexy. Vaše okolí to totiž vycítí a pánové budou kolem vás pobíhat jako nikdy. Ano, zdravá porce sebevědomí je mnohem účinnější než předražené feromony.

Nakupujte

Výprodeje na nás mrkají snad z každé výlohy, takže pokud nesníte o ničem jiném, než že vklouznete do kožených kozaček, bez špatného svědomí si je pořiďte. Zaměřte se na detail, ty ženy, které milují zdobení nepohrdnou nápaditou přezkou nebo efektně zvýrazněnou špičkou. Pokud vás však láká jezdecky styl ala holiny, určitě si vyberete!

ID-100144574

Frkněte k moři, u nás to počasí stejně  za moc nestojí

Někdo se bude stresovat se splnění novoročních cílů a vy můžete ležet u moře, popíjet mojito a sledovat šarmantního plavčíka, který vás magnetizuje pohledem v odstínu horké čokolády. Právě teď letí Karibik, Kuba, Dominikánská republika, nebo alespoň nám mnohem bližší Kapverdy.

Dáváte si novoroční předsevzetí nebo na ně s radostí kašlete? Jako my v redakci, odkud vám všechny přejeme, aby rok 2015 měl grády  a byl prostě neuvěřitelně vydařený. 

 

Sdílejte tento článek


Komentáře uzavřeny.

Komentovat

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace