eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Nákup vánočního osvětlení: Rozzařte interiér i exteriér

Autor: Klára — 10. 10. 2017

Vánoce se blíží a mnohé z nás už myslí nejen na úklid domácnosti, ale také na nákup výbavy vztahující se k těmto krásným svátkům. Jejím základem by mělo být bezesporu stylové osvětlení. Dávno pryč jsou doby, kdy se všechno řešilo svíčkami anebo klasickými vláknovými žárovičkami. Ty bylo nutné neustále zhasínat, jelikož spotřebovávaly neskutečnou porci elektrické energie. V současnosti všemu vévodí LED osvětlení. Vybírat si lze spousty zajímavých dekorací. Právě proto vám nabízíme inspiraci.

Venkovní LED řetězy prosvětlí okolo domu

Na první pohled v exteriéru zpravidla zaujmou LED řetězy. S tímto oblíbeným LED venkovním vánočním osvětlením, které se velmi jednoduše instaluje, dokážete vytvořit doslova moře pestrých kombinací. K dispozici je přitom dost variací světýlek ve spoustě barev. Pokud chcete vsadit na klasiku, vyplatí se bílá barva. Na mnohé sice může působit studeně, nicméně v exteriéru vypadá hodně dobře. Řetězy si najdou své místo především v podhledech anebo na plotech či stromech v okolí domu.

Rampouchy, světelné deště a další zajímavé osvětlení

U moderního vánočního osvětlení se setkáváme s tím, že nemusí být nezbytně okázalé a honosné. Bohatě mnohdy postačí, když se pořídí zajímavé tvary schopné upoutat pozornost člověka na první pohled. Naším tipem jsou třeba světelné deště. Jedná se o uskupení LED světýlek, která svým tvarem a uspořádáním připomínají právě déšť. Pokud byste raději zimní motivy, není problém zvolit rampouchy. Když už nebude mrznout, alespoň ty světelné vám mrazy připomenou.

Inspirujte se a vybírejte online

Kde najít v souvislosti s vánoční výzdobou hodně inspirací? Samozřejmě na internetu. Podívejte se na příklad na nabídku eshopu T-zbozi.cz. K dispozici je tady spousta zajímavých vánočních světel, a to nejen těch zmiňovaných. Vybrat si lze třeba i světelné sněhuláky a jiné motivy spojené s Vánocemi.

Sdílejte tento článek


Komentáře uzavřeny.

Komentovat

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace