eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Je čas rekapitulace roku 2016. Vstupte do nového roku lépe a jinak!

Autor: Jana — 22. 12. 2016

Prosinec se blíží ke svému konci a vás nejspíš napadá, co jste za tento rok stihli udělat. Zda jste splnili své stanovené cíle a předsevzetí a co vás čeká v roce následujícím…

Taková rekapitulace není ani trošku od věci. Vlastně vám pomůže uspořádat si myšlenky i hodnoty. Připomenout si, co vše jste chtěli v aktuálním období stihnout a co vše zapadlo v zapomnění. Jestliže jste si loňská předsevzetí napsali na kousek papírku a dobře ho uschovali, zkuste si ho vzít a podle něj vytvořit přání a sliby (sami sobě) do roku 2017.

Novoroční předsevzetí

Ty jsou vždy zrádná, co si budeme vykládat. Není lepšího času, než právě na Nový rok hrdinsky vykřikovat, že přestaneme kouřit, začneme cvičit a zhubneme 20 kilo, přestaneme se litovat a konečně si najdeme stálého partnera, nebo že si najdeme lepší práci. Jen velmi malé procento z těchto předsevzetí se uskuteční, protože hned 2. ledna vidíme spoustu výmluv, proč s něčím novým nezačít a proč raději zůstat doma v teple na sedačce, než jít do fitka. A když už náhodou do fitka chodit začneme, tak nás to velmi rychle přejde. Přeci jen je to velká námaha. Zní vám to velmi negativně? Taková je realita, ale pro rok 2017 bychom ji mohli všichni společně a každý sám za sebe změnit, co říkáte?

Pozitivní mysl bude nejlepším startem

Když budete na všechny kolem sršet negativními myšlenkami, nic pozitivního vás logicky nenapadne a lidé kolem vás navíc budou odrazem vás samotných. Protože právě podobnými lidmi se obklopujeme, proto bychom si z nich měli vzít to dobré a pozitivní, stejně jako oni z nás. Začněte tedy tím, že svým přáním a předsevzetím budete věřit. Hned od 1. 1. 2017 nebo klidně už od 30. 12. 2016 začnete pro své tělo i ducha dělat něco navíc. Začněte co nejdříve, neodkládejte své sny a cíle na neurčito.

Realisticky kupředu

Zapomeňte na nesplnitelné, začněte u toho, co je reálné. I když je v pořádku, že sníme a máme své vize, ze startu roku se odpíchněte od něčeho, co je hmatatelné a ne tolik vzdálené. Během roku byste totiž měli dosáhnout několika menších cílů a pro ten větší si spokojeně jít kupředu. To se totiž odrazí na vás samotných i na vaší pohodě.

Sdílejte tento článek


Komentáře uzavřeny.

Komentovat

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace