eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Zapomeňte na léky. Naordinujte si sex!

Autor: Markéta — 6. 6. 2016

Vědci se shodují na tom, že sex vám napomáhá posilovat imunitu a dodává vašemu tělu energii. Napadlo by vás ale, že sexem můžete vyléčit partnerovu rýmičku, nebo svou bolest zubů? Sex je přírodní lék účinnější než paralen a jeho užívání vám pomůže nejen zdravotně, ale navíc při něm spálíte kalorie. Jak si správně naordinovat sex?

a

O reflexním bodech na chodidlech, které vám jejich správným masírováním napomáhají odstraňovat různé neduhy, jistě znáte. Věděla jste ale, že tyto body nemáte jen na nohou, ale i ve své vagíně? V pochvě máte navíc desítky nervových zakončení. Nezamořujte své tělo pilulkami a hurá na sex! Jaké polohy vás zbaví bolesti?

Pryč s opicí díky svíčce

S bolestí hlavy se více či méně často potkává každá žena. Ať už jde o migrénu z únavy, nebo kocovinu, pomůže vám sex. Při migréně využijte polohu svíčky. Položte se na záda a nohy propněte ke stropu. Nohy nahoře umožní lepší prokrvení a bolehlav bude ten tam. Pokud nohy navíc roztáhnete do véčka, účinek bude o to silnější. Díky této poloze vám sex promasíruje energetické dráhy vedoucí k ledvinám a játrům a i nepříjemná kocovina bude minulostí.

Bolest zubů zmizí v předklonu

Pokud vás trápí bolest zubů, připravte se na sex vestoje. Muž bude ve vzpřímené poloze a vy se předkloníte co nejvíce, ideálně tak hluboko, abyste se prsty dotýkala země. Erotický prožitek spojený s prokrvením hlavy způsobí, že bolest v čelistech bude pryč.

Depresi vyléčí klasika

Pokud trpíte nespavostí či depresí, je pro vás správnou volbou klasika, tedy vy na zádech a partner nahoře. Penis v této poloze při secu zasahuje nejcitlivější body ve vaší vagíně, které jsou spojeny se srdcem a plícemi. Lymfocyty se začnou uvolňovat do krevního oběhu a nespavost i stres odezní. Navíc si posílíte obranyschopnost.

Na koníčka při PMS

Premenstruační syndrom pomůže vyléčit poloha na koníčka. Nechte muže ležet na zádech a vy hurá do sedla. Vše bude ve vašich rukou a endorfiny se vyplaví do krve, což vám zlepší náladu. Pokud přidáte jemné kroužení boky, premenstruační příznaky budou pryč.

Močový měchýř vyléčíte zezadu

Klekněte si na všechny čtyři a nastavte se partnerovi zezadu. Penis při vniknutí v této poloze zasáhne body spojené s ledvinovými drahami. Problémy s močovým měchýřem a odvodňováním už vás trápit nebudou.

Rýmička vás přejde na boku

Máte rýmu a ucpaný nos? Lehněte si na bok a vrchní nohu zvedněte do vzduchu. Partner si vám obkročmo klekne na ležící stehno a vy si zvednutou nohu zapřete o jeho rameno. Hned při prvních pohybech ucítíte uvolnění v dýchacích cestách. Po druhém kole na opačném boku odhodíte všechny papírové kapesníky.

A co vy? Léčíte se sexem, nebo raději sázíte na medikamenty?

 

Sdílejte tento článek


Komentáře uzavřeny.

Komentovat

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace