eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Sex podle krevní skupiny. Jaký bude?

Autor: Markéta — 21. 3. 2017

V Japonsku věří, že krevní skupina ovlivňuje kvalitu sexuálního života. To, co vám koluje v žilách, údajně ovlivňuje i váš erotický temperament. Co na vás práskne vaše krevní skupina?

 

Tichá voda co mele břehy aneb Žena krevní skupiny A

Na muže působíte ne příliš vyzývavě a vypadáte jako žena, která sex ve svém životě nevyhledává. Opak je však pravdou! Muže dokážete bravurně svést a v posteli si umíte říct, jak to chcete. A s kým do postele? Muž AB překypuje bláznivými nápady. Užijete si s ním spoustu zábavy v posteli, ale i mimo ni. Muž krevní skupiny A vám snese modré z nebe. Svou daň za to ale zaplatíte, bude totiž až příliš žárlivý. S mužem krevní skupiny B zažijete erotické sedmé nebe. Na milování s ním nikdy nezapomenete! V ideálním muži pro vás koluje krevní skupina 0. Je plný vášně i porozumění.

Kontrastní Béčko

Ženy s krevní skupinou B jsou jako oheň a led. Muž zkrátka nikdy neví, na čem je. Večer toužíte po divokém sexu, ale ráno jste schopná muže opustit, protože k vám nebyl dost jemný. Pokud chce partner vyzkoušet něco netradičního, odpovídáte neurčitě, možná, uvidíme. Nechcete totiž, aby vás považoval za lehkou děvu. Potrpíte si na lichotky a rozmazlování. S kým do postele? S mužem krevní skupiny AB si vybudujete skvělý vztah. Bude sdílet vaše nálady a vždy splní vaše přání. S mužem krevní skupiny A si užijete něhu a jemné dotyky, ale pozor, mimo postel vás bude trochu nudit. Béčko dokáže zvládat vaše nálady a dokáže vás rozesmát. Budete si s ním skvěle rozumět, ale sex si neužijete tolik, jak byste si přála. Muž s krevní skupinou nula je stejně kontrastní jako vy. Vzrušuje vás a rozčiluje zároveň. Vyvolává ve vás žárlivost a váš vztah bude jako na houpačce.

Hurikán aneb Žena s krevní skupinou AB

Pokud máte krevní skupinu AB, pak s vámi v posteli rozhodně není nuda! Jste divoká a k životu potřebujete vzrušení a vášeň. Sex si vychutnáváte a neustále hledáte nové výzvy. Což tak trošku napovídá i o tom, že věrnost není vaší silnou stránkou. Milujete, když vás muž dobývá, jak si spolu ale užijete, ztrácíte zájem. Jak a s kým vám to v posteli bude klapat? Muž s krevní skupinou AB je stejně vášnivý jako vy. Ochotně s vámi bude experimentovat a sex s ním bude skvělý. Muž krevní skupiny A se vám vždy podřídí, což způsobí, že vás hodně rychle omrzí a sex s ním vás přestane bavit. S mužem krevní skupiny B si budete rozumět a zapomenete s ním na starosti, bohužel vášeň tomuto vztahu bude chybět. Muž krevní skupiny 0 vás dokáže v sexu překvapit, což se vám líbí.

Nulová dračice

Žena s krevní skupinou 0 je ta, o které muži sní. Nejdříve muže okouzlíte svou jemností a šarmem, vzápětí se ale v posteli změníte na nespoutanou dračici! V sexu nemá žádné zábrany a tabu. Neustále potřebuje zkoušet něco nového. Na sex se ženou této krevní skupiny muži vzpomínají celý život. A s kým do postele? Muž s krevní skupinou AB bude citlivý a něžný milenec, jež ocení vaši vášeň. S mužem krevní skupiny A si začněte jen tehdy, pokud chcete rychlovku na jednu noc. Jinak se s ním budete nudit. Naopak s mužem krevní skupiny B si budete velmi rozumět. Bude nadšený, že se nebojíte téměř ničeho a postará se, abyste se nenudila ani vy! Muž se stejnou krevní skupinou má pro vaše erotické experimenty největší pochopení. Ale při snaze uspokojit jeden druhého možná narazíte.

Jakou krevní skupinu máte vy? A jakou váš partner? A klape vám to v posteli?

Sdílejte tento článek


Komentáře uzavřeny.

Komentovat

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace