eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Rychlovka

Autor: admin — 7. 2. 2012

Zůstanou jen krásné vzpomínky na tu chvilku divokého sexu a hned přemýšlíme, kde a kdy si ji zopakujeme.

RychlovkaRychlovka či dlouhý sex?

Podle dlouholetých vědeckých výzkumů jsou rychlovky lepší než dlouhé milování. Jak je tomu u vás? Čemu radši holdujete? Ať si vědci říkají, co chtějí, milování je přirozenou součástí každého z nás, proto bychom si jej měli užívat přesně tak, jak se nám líbí. A pokud uvažujete, k čemu jsou rychlovky dobré, pak je tento článek určený právě pro vás.

Čtěte také: Sex na veřejnosti

Tělo se při rychlovce tolik neunaví, přeci jen při dlouhé souloži postupně dochází energie a mnohdy nás napadne, aby již partner dosáhl vyvrcholení a mohli jsme se jen příjemně mazlit. U rychlovky můžete nahromaděnou energii vybít naráz a umocnit tak sexuální okamžik ještě víc, milování pak bude intenzivnější a krásnější.

Sexuální koření

Zapomeňte na předem připravený stereotyp, uvolněte se a pusťte do svého života špetku koření, které umí se sexuálním životem partnerů doslova kouzla. Není nic krásnějšího, než si připomenout vzrušení, jaké jste prožívali na začátku. Rychlovka vám jej umožní. Při dlouhém milování myslíte vždy i na svůj protějšek, ale při rychlovce si urvěte co nejvíce pro sebe. Jde o to užít si daného okamžiku a všeho co se v tu chvíli děje. Nepřemýšlejte nad tím a nechejte se unášet vlnou emocí.

Čtěte také: Který penis vás nejlépe uspokojí

Rychlovka

Pokud na to dostanete chuť, odhoďte veškeré předsudky i zábrany a hurá na věc! Nikdo přeci neříká, že partneři musí mít vždy hodinové sexuální zážitky, i rychlovky mají něco do sebe.

Jana Čechová

Sdílejte tento článek


Komentáře uzavřeny.

Komentovat

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace