eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Předčasná ejakulace u mužů – jak s tím bojovat?

Autor: dokonalazena — 12. 6. 2014

Aby bylo soužití muže a ženy dokonalé, musí si nejen rozumět, tolerovat se, opečovávat svůj vztah a přinášet do něj občas drobné změny pro oživení, ale také musí fungovat sex. Ať chceme, nebo ne, většinou s problémy v intimní sféře přichází i problémy další. Vše je totiž jakoby spjato, ale přijdeme na to většinou, až se do takovéto situace dostaneme.

 predcasna ejakulace2

Předčasná ejakulace

Jedním z problémů, který muži po celém světě řeší je předčasná ejakulace. Může se zdát, že nejde o vážnou potíž, ale pokud se zamyslíme, změníme názor.

Jde o to, že pokud muže předčasná ejakulace postihne častěji, nebo vícekrát za sebou, velmi ubere na jeho sebevědomí. Nehody se stanou pravidlem a sex začne být doslova strašákem. Navíc nepříjemně se necítí jen muž, ale i jeho partnerka.

S předčasnou ejakulací se tu a tam setká každý muž. Je normální, pokud se občas “poštěstí“, prožít vyvrcholení dříve, než by k němu mělo dojít. Přece jen, souvisí to s mnoha faktory a je-li libido vysoké a třeba posílené sexy videem, není se čemu divit.

Co můžete dělat, pokud trpíte předčasnou ejakulací

Potěšujícím zjištěním pro všechny jistě bude, že hned není nutná návštěva odborného lékaře. Na českém trhu jsou totiž k dostání vynikající a vysoce kvalitní přípravy, které přispívají k řešení nesnází s ejakulací.predcasna ejakulace1

Tyto doplňky stravy můžou pomoct při problémech s předčasnou ejakulací a rázem tak navrátit spokojený život do vašich ložnic. Opět budete prožívat kvalitní a delší sex, s vyvrcholením ve správnou dobu a budete se probouzet v plné síle a dobré náladě.

Preparátů najdete v lékárnách i v e-shopech s doplňky stravy celou škálu. Je jen na vás, po kterém výrobku sáhnete a vložíte do něj svoji důvěru. Před nákupem je samozřejmě vhodné sledovat složení samotného doplňku stravy, jeho účinky a také recenze a poznatky těch, kdo jeho pomoc využili před vámi.

Kvalitní a celosvětově prověřený doplněk stravy Vimax

Jedním z přípravků, na které se můžete plně spolehnout je kanadský Vimax. Jeho nezpochybnitelnou výhodou je, že nejenže pomáhá, potřebujete-li pomoct s předčasnou ejakulací, ale také zvětší váš penis a zlepší erekci.

Funguje tak, že rozšíří cévy v penisu, díky čemuž dojde k jeho zmohutnění i prodloužení a to především při erekci. Dobrým znamením je i skutečnost, že jej za posledních 10 let vyzkoušelo více než milion mužů ve všech státech světa.

Společnost prodávající Vimax si nechala udělat studii, ze které vyplynulo, že tento přírodní přípravek skutečně funguje! Posuďte sami:

  • 67% mužů zaznamenalo výrazné zlepšení erekce
  • 80% mužů s jeho pomocí pociťovalo lepší uspokojení v průběhu sexu
  • 64% mužů mělo vyšší chuť na sex
  • 40% mužů zaznamenalo výrazné prodloužení sexuálního styku

Vimax je dnes brán jako přípravek na úrovni, standard, podle kterého jsou hodnoceny obdobné doplňky stravy, které mají plnit stejnou funkci.

Na webových stránkách vimax-tablety.cz můžete najít spoustu dobrých odezev od uživatelů v různých věkových kategoriích. Již po dvou až třech týdnech se projeví jeho první účinky a vy tak pocítíte úlevu a radost z toho, jak lehce je vaše potíž řešitelná.

Přírodní a bezpečné složení Vimaxu

Jak již bylo řečeno, Vimax je 100% přírodní! Skládá se z ovsa setého, který je používán ve farmaceutickém průmyslu v produktech právě ke zlepšení erekce a nemá vedlejší účinky. Kajenský pepř, který je také jeho součástí, zlepšuje krevní oběh v těle a je využíván i jako prevence srdečního infarktu. Jinan dvoulaločný známý také jako Gingko Biloba podporuje mozkovou činnost, centrální nervový systém a impotenci. Výrazně také zlepšuje krevní oběh. Poslední složkou je Serenoa Plazivá, jejíž přírodní extrakt je používán k léčbě zvětšené prostaty a zvýšení sexuální energie žen i mužů.

Často kladené dotazy

Jak dlouho se má Vimax užívat?

Doporučená délka užívání je tři až čtyři měsíce, které vedou k nejlepším a skutečně dlouhodobým výsledkům. Protože se ale jedná o přírodní doplněk stravy, nikoli o lék, můžete jej bez obav užívat dlouhodobě.

Jak se Vimax užívá?

V klasickém balení je obsaženo 30 tabletek, doporučená denní dávka je jedna pilulka nejlépe užitá ráno, půl hodiny po jídle.

Objevily se u Vimaxu vedlejší účinky?

Vimax obsahuje jen přírodní složky. Ty jsou bezpečné pro lidské tělo, žádných vedlejších negativních účinků se nemusíte bát. Ve srovnání s konkurenčními produkty je to neměřitelná výhoda!

Jak rychle Vimax působí?

V průběhu prvního měsíce jsou pozorovatelné změny erekce, která je pevnější, tvrdší. Zároveň budete získávat potřebné látky pro dlouhodobé výsledky v budoucnu.

predcasna ejakulaceDruhý měsíc uvidíte výrazné změny a to jak v délce, tak šířce penisu hlavně při erekci. Penis bude pevný, plný a výdrž bude mnohem delší.

Třetí měsíc jsou pozorovatelné změny i v klidném stavu, pohlavní úd je pevnější, tvrdší, širší a delší. Také problémy s předčasnou ejakulací bývají v této době již minulostí. Pozitivní vliv je znát i ve výdrži, čímž nepochybně potěšíte partnerku.

V průběhu 4. až 8. měsíce můžete Vimax dál užívat. Pokud ale budete s velikostí penisu spokojeni, erekce a ejakulace bude v pořádku, můžete jej vysadit a penis zůstane takový, jak je.

Předčasná ejakulace je častější potíž, než problém s erekcí

Možná budete překvapeni, ale nemilé časté zkušenosti s předčasnou ejakulací řeší pětina mužů. To je více mužů, než těch, kteří řeší kupříkladu potíž s erekcí. Přestaňte se řadit do této skupiny a s pomocí Vimaxe z ní vystupte.

Jde o ožehavé téma a není divu, že se o něm muži stydí mluvit. Společnost prodávající Vimax si to plně uvědomuje. Pokud si objednáte tento přírodní doplněk stravy, obdržíte ho zcela diskrétně. Nikdo nebude vědět, jaké zboží jste si objednali. Tak neváhejte a vyřešte vaše problémy rychle, účinně a snadno!

 

Sdílejte tento článek


Komentáře uzavřeny.

Komentovat

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace