eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Pravidla sluncem prozářených románků: Jak vyzrát na letní cukrování?

Autor: Lenka — 11. 8. 2017

Západ slunce, nebe plné hvězd a ranní rosa, která pohladí vaše chodidla, když se rozběhnete po trávě z vašeho stanu, kde jste se zapomněla s novým objevem. Teď v létě rostou románky všeho druhu jako houby po dešti, a tak se není čemu divit, že jakmile po dešti vysvitne sluníčko, tak už jsou zase dávno v trapu.

Srdce nedávejte všanc

Je pořád lepší myslet, že z toho nebude nic, než že z vašeho třídenního románku bude to všechno. Může se stát naprosto cokoliv, ale zázraky se zase tak často nestávají. Proto si chtějte povyrazit, hrajte na férovku, nedělejte nikomu plané naděje a včas se odkliďte ze scény.

To tedy znamená, že jakmile vám skončí dovolená, tak ten plavčík bude mít oči pro nějakou jinou prsatou blondýnku a na vaše dvojčata zapomene raz dva.

„Zamilovala jsem se do Tunisana a už bych nikdy takovou hloupost neudělala. Jsou to chlapi vhodní akorát tak na pár dní na dovolené. Nikoliv na celý život,“ rozumuje Lucie (31).

Pozor na nevěrné eskapády

Ulítnout na dovolené s místním štramákem je jedna věc, ale když posilněni alkoholem skočíte do postele mužskému své nejlepší kamarádky, máte najednou o problém navíc. Ať už se vám přihodí cokoliv, buďte opatrná, nechejte si vaše dobrodružství pro sebe a zatloukejte jako o život. Není přece potřeba do světa vytroubit úplně všechno. A i vaše nejlepší kamarádka může mít povídavou a rázem bude vědět o vašem poklesku celé město a váš milý s ním.

„Alkohol nám s Pavlem sebral zábrany a já se vyspala s láskou mé sestry. Zážitek dobrý, ale to černé svědomí mě straší dodnes,“ rozumuje blondýnka, která si přála, abychom její jméno nezveřejnily z pochopitelných důvodů.

Co dál?

Mějte vždy po ruce kondom.

Zakažte si sex na pláži v zemích, kde vám za něj hrozí postih či pěkně tučná pokuta.

Dejte si také bacha na sex v moři. Za prvé vás může v intimních místech popálit třeba medúza, nebo šlápnete na mořskou hvězdici.

Vážně chcete být stopadesátá v pořadí, co se týká románku s tím charismatickým plavčíkem? On je totiž jako tobogán, svezla se na něm už kdejaká. Mějte úroveň.

 

Sdílejte tento článek


Komentáře uzavřeny.

Komentovat

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace