eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Mužský pohled: Na téma lásky!

Autor: Lenka — 10. 12. 2016

Sobota na nás mrká z kalendáře a to znamená, že je nejvyšší čas dozvědět o chlapech zase něco dalšího. Ta nejmocnější čarodějka ovládá nás všechny. Co svět světem stojí, tak se před její mocí neschová vůbec nikdo. Zajímá vás, jaký je názor pánů tvorstva na lásku? Tak rozhodně čtěte dál!

Zeptaly jsme se třech mužů a tady máme verdikt. Bohužel ale zase převažují špatné zkušenosti. Mrkněte se na to.

David (44): Když chlap kvůli ženské přijde o iluze je konec

„Zamiloval jsem celkem třikrát. Rychle, bláznivě a pokaždé nešťastně. Všechny tři byly na první pohled dokonalé, krásné, inteligentní a já se samou láskou rozplýval. Nakonec jsem ale zůstal sám jako kůl v plotě. Bez lásky, vlídného slova a tak se prodírám surovou samotou života zase sám jako poustevník, co už si za nic na světě nechce nabít hubu, aby možná našel tu pravou a pak zjistil, že to zase nebyla ona,“ stojí si za svým nešťastný a láskou otrávený David.

Marek (31): S láskou je na světě líp

Jsem úplně obyčejný, peněz mám míň, než víc, ničím zvláštním neoplývám, nic pořádně neumím, za to jsem ale rozhodl, že svoji ženu si budu hýčkat jako oko v hlavě. A tak to taky dělám. Díky tomu jsme spolu šťastni už pátou sezónu od naší svatby a já osobně hlasuji za lásku. Bez ní ten život nestojí za nic.“

Alespoň Marek na lásku nezanevřel, což slyšíme v redakci moc rády.

Pavel (50): O lásce to dneska není, o všem rozhoduje výše konta

„Jako mladý chlap jsem si naivně myslel, že ženy raději budou s hodným Honzou, než s Jeníkem, který je parchant. A zase jsem se spletl. Zatímco osel jde za mrkví, tak ženy zase za vůní peněz, ať to stojí cokoliv, nebo ať je ten dotyčný, co je má, jakýkoliv. Moc rád bych nějakou fajn babu miloval, ale zdá se, že v dnešní společnosti, aby je férovej chlap jako jsem i já pohledal. Chlápci se srdcem na dlani totiž nejsou v kurzu,“ svěřuje se bankovní úředník.

freedigitalphotos.net

Sdílejte tento článek


Komentáře uzavřeny.

Komentovat

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace