eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Vyhrajte s námi tři luxusní peněženky Gionni v hodnotě 699,- Kč!

By dokonalazena — 4. 8. 2014

Je jen pár věcí, které u sebe musíte mít skoro neustále. Proto je důležité, abyste s nimi byli spokojeni. Říká se jim PMK – peněženka, mobil, klíče. A o tu první položku si s námi můžete zasoutěžit! Tři elegantní peněženky laděné do klidné modré barvy věnoval do soutěže online obchod ZOOT.cz. Jedna je v hodnotě 699 Kč. penezenky Gionni 699 Kc ZOOT.cz

Značka Gionni pochází z Irska. Za dostupnou cenu dává ženám možnost být dámou v každé situaci. Vyrábí elegantní kabelky, peněženky nebo sluneční brýle. Jejím distributorem po České republice je ZOOT.cz, největší zdejší online obchod s módou a designem.

ZOOT.cz změnil podobu českého online prodeje. Nabízí přes 250 značek a všechny kousky má skladem. Garantuje díky tomu nejen rychlost dodání (1-2 dny), ale také kvalitu zboží. Navíc nabízí zákazníkům v několika městech Výdejny radosti, ve kterých si mohou vše pohodlně vyzkoušet a zaplatit jen to, co jim je.

Jak vyhrát?

3 výherci získají luxusní peněženky Gionni v hodnotě 699,- Kč!

Odpovězte na soutěžní otázku, vyplňte Váš email a těšte se na výhru…

Na vaše odpovědi čekáme do 22.00 h v neděli 17.srpna. 2014 Výherce/výherkyně oslovíme e-mailem.

Odpověď najdete na www.zoot.cz

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje legendární britská značka, která se zaměřuje především na tvorbu kvalitních dámských šatů, vyrábí je přímo v Londýně a je oblíbená i mezi světovými celebritami?

Soutěž skončila

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace