eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Vyhrajte s námi peněženky na drobné od značky Vendula London v hodnotě 599,- Kč!

By dokonalazena — 28. 4. 2014

Je dobré mít peněženku na drobné, ve které vždycky najdete nějaký ten zapomenutý halíř, šupinu, nebo zahraniční minci. ZOOT.cz Penezenky Vendula London, 599 Kc, ZOOT.cznám věnoval čtyři takové peněženky od značky Vendula London, každou v hodnotě 599 Kč. A my se o ně s Vámi rádi podělíme. Fotka je ilustrační.

Vendula London je, jak název napovídá, značka z Velké Británie. Na jejích kabelkách, taškách a doplňcích je vidět anglický romantismus, ale také originální nápad. Vendula London je tu pro všechny, kdo na ulici nechtějí potkat svůj módní klon.

Jak vyhrát?

4  výherci získají peněženky na drobné od značky Vendula London v hodnotě 599,- Kč!

Odpovězte na soutěžní otázku, vyplňte Váš email a těšte se na výhru…

Na vaše odpovědi čekáme do 22.00 h v neděli 4. května 2014 Výherce/výherkyně oslovíme e-mailem.

 

ZOOT.cz je internetový obchod, ve kterém najdete módu a home design. Po České republice staví výdejní místa, ve kterých si můžete vše vyzkoušet a zaplatit pak jen to, co doopravdy chcete.

E-shop nabízí více než 250 značek z celého světa a udává tak módní trendy v České republice. Veškeré zboží má ZOOT.cz skladem, takže dodání je zpravidla do druhého dne. Žádné čekání, žádné starosti.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenují výdejní místa e-shopu ZOOT.cz, na kterých si můžete objednané zboží zdarma vyzkoušet?

Soutěž skončila

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace