eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Vyhrajte s námi novinku Bellinda Active Slimmer!

By dokonalazena — 7. 7. 2014

Bellinda – oblíbená značka spodního prádla a punčochového zboží přinášející inovativní produkty zaručujícího maximální Bellindakomfort. Historie značky se začala psát v Krásné Lípě, kde Josef Heinrich Vatter v roce 1882 začal vyrábět punčochové kalhoty a ponožky.
Bellinda nabízí širokou řadu punčochového zboží, dámského a pánského spodního prádla. Nechybí i zajímavá řada dámských, pánských a dětských ponožek. V současné době patří Bellinda je součástí mezinárodní skupiny DBApparel (kam patří např. značky DIM, Playtex, Lovable a Wondebra).

Jak vyhrát?

15 výherců získá dle vlastního výběru bermudy, boxery, punčochy nebo legíny!

Odpovězte na soutěžní otázku, vyplňte Váš email a těšte se na výhru…

Na vaše odpovědi čekáme do 22.00 h v neděli 13.7. 2014 Výherce/výherkyně oslovíme e-mailem.

Správnou odpověď hledejte na www.bellinda.cz

 

Soutěžní otázka:

Díky jakému materiálu je dosaženo aktivního efektu, který v kontaktu s pokožkou absorbuje teplo z těla a posílá jej zpět infračervenými vlnami??

Soutěž skončila

Novinku Bellinda Active Slimmer vyhráli:

H.Kozojedová – Opařany Z. Řeháčková – Loučka J. Medková – Karlovy Vary S. Jenková – Praha J. Eisová – Chotěboř V. Eliášová – Nová Ves L. Janatková – Mn. Hradiště J. Kaplická – Praha J. Kapitánová - Praha E. Sluka – Lovosice

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace