eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Vyhrajte balíček pochoutek Fitmin Snax pro svého pejska

By Míša — 6. 6. 2017

 

 

 

 

 

 

Česká značka superprémiových krmiv Fitmin rozšiřuje řadu přírodních psích pochoutek Fitmin Snax. Vedle kostiček jsou nyní k dostání také menší, křupavé placičky Fitmin Snax Nuggets. O balíček těchto pochoutek můžete nyní soutěžit i vy.

Pochoutky řady Fitmin Snax se vyrábějí v Orlických horách pouze z čerstvého masa a lehce stravitelné extrudované rýže. Pochoutka neobsahuje umělá barviva, konzervační látky ani jiné náhražky. Tuto odměnu se nemusejí bát podávat ani chovatelé, jejichž psi trpí alergiemi nebo přecitlivělostí na lepek. Fitmin Snax je totiž hypoalergenní a vyrábí se přírodním způsobem – sušením, s důrazem na kvalitu surovin. Prodávat se bude ve 4 variantách – s játry, kuřecím masem, jehněčím masem a zvěřinou.

 

 

 

 

 

 

„Kvalita běžně dostupných psích pochoutek v České republice není vysoká, často se setkáváme s pochoutkami plnými barviv, dochucovadel a solí. Proto jsme se rozhodli tento trend změnit a po loňském uvedení masových kostí Fitmin Snax přicházíme s novou, menší variantou pochoutek Snax Nuggets,“ vysvětluje Petr Křivohlávek, generální ředitel společnosti Dibaq a.s., výrobce značky Fitmin, a dodává: „Poctivé pamlsky vyrobené pouze z rýže a masa jsou na českém trhu poměrně raritou, takže věříme,
že naší snahu přinést psům opravdu kvalitní odměnu chovatelé ocení.“

Klíčové benefity pochoutek Fitmin Snax:

  • 100% přírodní produkt;
  • hypoalergenní;
  • vyráběny z vysoce kvalitního masa a extrudované, lehce stravitelné rýže;
  • bez barviv a příchutí;
  • bez konzervačních a umělých látek;
  • bez pšenice.

Více informací o značce Fitmin naleznete na stránkách www.fitmin.czwww.vimcimkrmim.cz.

 

Pět z vás vyhraje balíček pochoutek Fitmin Snax Nuggets a Fitmin Snax Bones.
Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku. Nápovědu naleznete na www.fitmin.cz 

 

 

Soutěžní otázka:

Pochoutky Fitmin Snax jsou založené na mase a extrudované rýži. Kolik procent masa obsahuje varianta Fitmin Snax Nuggets Wild?

Soutěž skončila

D. Zelinková, V. Mařasová, K. Špaček

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace