eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Soutěž o SynCare vánoční kolekci 

By Míša — 7. 12. 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kvalitu pleti ovlivňuje genetický základ, složení stravy i celkové zdraví organismu stejně jako každodenní péče, kterou jí věnujeme. Celou řadu nedokonalostí i problémů pokožky dnes dokáže  korigovat  speciální kosmetická péče a vhodné  přípravky. Dermo kosmetické přípravky dnes řeší nejen stárnutí pleti a jeho projevy, které dokáže efektivně zmírnit, ale také hraniční problémy pleti. Jako zásadní dnes odborníci spatřují odpovídající péči o daný druh pleti nejen podle jejího typu a stáří, ale především v závislosti na individuálních potřebách nebo změnách, jejichž řešení přináší viditelné zlepšení kvality pleti. Mezi přední výrobce dermo kosmetiky patří SynCare, jehož přípravky výstižně provází slogan Dotyk medicíny.

Při vývoji nových výrobků totiž SynCare úzce spolupracuje s předními dermatology a proto jeho přípravky dokážou podpořit nejen na krásu, ale současně zdraví pleti a její individuální potřeby v celkové harmonii. Značka SynCare využívá výsledků posledních dermatologických výzkumů, které uvádí do praxe s ohledem
na krásu a zdraví pokožky.

Přípravky SynCare obsahují přírodní látky jako je skvalan, rostlinné kmenové buňky, vitamíny, enzymy, retinol nebo kyselinu hyaluronovou (HA) i celou řadu dalších.

Kyselina hyaluronová ( HA) je organická látka, která zajišťuje intenzivní hydrataci pokožky a  minimalizuje negativní působení volných radikálů. Její extrémně vysoké schopnosti vázat na sebe vodu využívá kosmetický průmysl při výrobě přípravků, určených pro péči o pokožku obličeje i těla. Používá se rovněž v estetické medicíně k výplním, v klasické medicíně hraje důležitou roli např. při léčbě kloubů.

 

Nachází uplatnění všude tam, kde v důsledku procesu stárnutí dochází k úbytku podkožní tukové tkáně. Během procesu stárnutí obsah kyseliny hyaluronové v kůži postupně klesá a tím pokožka ztrácí schopnost udržovat vodu, částečně vysychá a dochází ke změnám její struktury. Výsledkem je ztráta elasticity – pleť přestává být vypnutá a objevují se drobné i hlubší vrásky. HA dokáže tyto projevy zmírnit a pokožku viditelně omladit.

 

Intenzívní hydrataci a omlazení přináší pleti


Syncare denní krém se 100% kyselinou hyaluronovou a vitamíny

Tento lehký a přitom bohatý výživný krém je vhodný pro všechny typy pleti, která působí unaveně a potřebuje hydratovat, vyhladit a zpevnit.

Kombinace 100 procentní kyseliny hyaluronové, rostlinného skvalanu
a vitamínu E propůjčuje krému mimořádné omlazující účinky. Už po několika použitích poznáte rozdíl.  Pleť je hydratovaná a vyhlazená,  kontury obličeje zpevněné a tvář celkově působí mladistvě svěže.

Neobsahuje konzervanty ani parfemace a díky tomu je vhodný
také pro křehkou citlivou pleť.

 

 

Regeneraci a svěžest zajistí Anti-age noční pleťový krém SynCare s kyselinou hyaluronovou, který umocňuje denní péči.

Intenzivně  posiluje,  regeneruje a hydratuje pleť během spánku. Dokáže posílit tonus  pokožky, takže je ráno svěží a bez známek únavy. Bohatý noční krém Syncare má lehkou texturu, která předem vylučuje nežádoucí zatížení pleti. Vzhledem  k vysokým schopnostem regenerace je ideálním přípravkem pro noční ošetření pleti včetně citlivé se sklonem k podráždění.

Neobsahuje parabeny,  konzervanty ani parfemace

 

 

 

Alfou a omegou je čistá pleť.
Jen dokonale čistá pleť může přijímat další péči.

Extra jemné, čistící micelární tonikum šetrně odstraní pot, maz a povrchové nečistoty. Tonizuje pleť a usnadňuje tak vstřebávání účinných látek, obsažených v sérech
a krémech. Jeho luxusní složení zcela vylučuje nepříjemné pnutí, které mnohdy čištění provází. Obsažená 100 procentní kyselina hyaluronová pleť při čištění navíc zklidňuje a vydatně hydratuje.

 

Stačí nanést pár kapek na vatový tampón a krouživými pohyby setřít pleť. Hned poté je pokožka  připravená pro aplikaci denní nebo noční péče.

 

Více informací na www.syncare.cz

 

Soutěžní otázka:

Ptáme se, co znamená zkratka CPK ?

Odpovědi:

Certifikovaná přírodní kosmetika
Cílevědomá práce kosmetiky
Cannabis produkts kosmetiks

 

 

Pravidla:

Uděluji souhlas se zasíláním newsletteru společnosti New Way Media s.r.o., který informuje o novinkách, zajímavých akcích a slevách dobrovolně dle zákona 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to na neomezenou dobu. Můžete jej kdykoli později bezplatně odvolat.

Soutěž končí za:

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace