eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Hrajte o nápoj Volume Up a zvyšte svůj fyzický výkon

By Míša — 22. 2. 2017

 

 

 

 

 

 

Volume Up drink je instantní nápoj, který zesiluje fyzický i psychický výkon. Zajišťuje v těle stálou hladinu glukózy, která je hlavním zdrojem energie při náročné fyzické činnosti. Je také „palivem“ pro správnou funkci mozku. Nejedná se o klasický energetický nápoj. Neobsahuje látky jako taurin či kofein, které způsobují nárazový efekt nabuzení, jež velmi brzy opadá. Volume Up Drink svým složením zásobuje svaly i mozek glukózou. Tato zásoba energie probíhá postupně a rovnoměrně. Díky tomu člověk podává silný soustředěný výkon po daleko delší dobu.


Jedná se o český výrobek vyvinutý pohybovým specialistou, Josefem Andrlem. Produkt prošel čtyřletým výzkumem pod dohledem doktorských kapacit. Zároveň byl testován na sportovcích a českých sportovních reprezentantech.

Mezi hlavní složky patří kombinace sacharidů, rýžový protein a kakao. Kakao je v dnešní době brané za super-potravinu. Obsahuje velké množství antioxidantů, minerálů a vitamínů. Jsou známé i jeho antistresové funkce podporující mozek.
Volume Up drink neobsahuje žádné konzervační látky, lepek ani laktózu. Drink je vhodný pro každou fyzicky
i psychicky náročnou zátěž. Mimo samotný sport jej mohou používat lidé s náročnou prací, studenti při učení
či kojící matky.

Existují dva typy Volume Up drinku – mužský a ženský. Od sebe se odlišují v samotné receptuře, která je pro každé pohlaví vyvinuta zvlášť v závislosti na stavbě těla a jeho spalování.

Více informací na www.volumeup.cz
 K zakoupení v prodejnách Sportisimo. Doporučená cena 69 Kč.

A o co můžete nyní soutěžit?? Na tři výherce čeká balení třech drinků pro ženy! VOLUME UP!!

Soutěžní otázka:

Kdy se Volume Up drink užívá?

Soutěž skončila

O. Šindelková, Z. Nová, K. Plačková

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace