eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Máme pro vás nadupaný balíček na čtení

By Míša — 16. 12. 2016

ALBATROS_MEDIA_CMYK  049e9cab74c23683625bb01ffdbc76a3

 

Jeden výherce se může nyní těšit na balíček tří knih,
které věnovalo nakladatelství Albatros Media

1) Bernard Minier – TMA
tma1Třetí kniha bestsellerové série s kriminalistou Martinem Servazem
Na Štědrý den objeví Christine Steinmeyerová, rozhlasová moderátorka
z Toulouse, ve své poštovní schránce dopis od ženy, která v něm oznamuje svou sebevraždu. Christine je přesvědčená, že se dopis dostal do její schránky omylem. Chyba? Hoax? Jenže druhý den ji zavolá do rádia neznámý posluchač, který ji obviní z toho, že nic neudělala. Brzy se urážky, hrozby a různé incidenty znásobí. Jako by se někdo snažil převzít kontrolu nad jejím životem, který se jí začne rozpadat pod rukama jako domeček z karet a promění se v noční můru. Martin Servaz se léčí na klinice pro policisty trpící syndromem vyhoření. Pronásledují ho zlé sny o bývalé lásce Marianne, unesené sériovým vrahem Julianem Hirtmannem. Jednoho dne dostane poštou obálku obsahující elektronickou kartu od hotelového pokoje, v němž před rokem spáchala sebevraždu jakási umělkyně. Někdo si přeje, aby se Martin vrátil do práce. A Martin Servaz se cítí být připravený.

97880000450232) Tomáš Končinský, Barbora Klárová, Daniel Špaček
Překlep a Škraloup
Návykové čtení. Podstata všeho nepořádku v ilustracích,
kterým nechybí humor a nadsázka.

Věci stárnou, všimli jste si? No samozřejmě, vždyť toho si nejde nevšimnout. Stačí na chvilku nedávat pozor a z věci, která před chvíli zářila novotou, je starý, nepotřebný krám. Ale kdo za to může? Představte si, že někde mezi námi žijí drobná stvoření, která mají veškeré stárnutí na starosti. A nemyslete si, je to pěkná fuška! Překlep, jehož specialitou jsou chyby v knížkách, však jednoho dne zjistí, že lidem často pokažená nebo zestárlá věc velkou radost neudělá, a tak se vydává na dobrodružné putování k samotnému Zubu Času. Podaří se mu zastavit stárnutí? A kdo získá Křišťálový Prdlajs? A jakou roli v tom všem hraje mluvící hovnivál?

7c037fa0ecf62e5416e2ec377bfd88533) Ladislav Zibura – Pěšky mezi buddhisty a komunisty
Nešikovný mladý muž ujde 1 500 kilometrů pěšky v Nepálu a v Číně.
Dějí se mu hrozné věci, ale on se jim jen směje.

„Ten svět z televize tam někde venku je. Jen si pro něj musíš dojít pěšky.“

Takové je motto prince Ládíka, který se tentokrát vydal zdolat Himálaj
a probádat údolí čínských a nepálských řek. Ať už excentrický poutník zrovna trpí výškovou nemocí, zachraňuje lidský život, nebo je zatýkán čínskou policií, vše komentuje s humorem. Ziburův příběh je svědectvím o lehkosti a nadhledu, s nimiž jde ke světu přistupovat. Chodí pěšky, spí u cizích lidí doma a vloni o tom napsal svou první knihu, která se náhodou stala bestsellerem. Teď se nechal přemluvit, ať napíše i druhou.

Více informací o knihách a také širší nabídka a TIPY na vánoční dárky na www.albatrosmedia.cz 

 

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce vznikl projekt eReading.cz?

Soutěž skončila

M. Křížová

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace