eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Zahnul vám? Co teď a co potom?

Autor: Lenka — 14. 9. 2017

Bolí vás srdce i duše, slzy tečou proudem a vám hlavou zní, co s vámi bude? Měla byste spláchnout roky společné lásky, nebo se nad tímto pokleskem povznést a zase jít dál?

„Mirek mi byl před 2 lety nevěrný. Sliboval, že bude sekat latinu, avšak byly to jen sliby nic víc. Nebuďte tak naivní, jako jsem kdysi byla i já. Po půl roce to udělal znovu a tentokrát s mojí nejlepší kamarádkou. Myslela jsem si, že mi snad pukne srdce a nakonec jsem dostala rozum. Díky za to, že si ho ta husička nasáčkovala k sobě domů a já mám konečně klid,“ vysvětluje dnes již se vším smířená Jana.

Pamatujte, že vždy záleží na tom, co bylo důvodem jeho poklesku a jaký byl rozsah škod.

Jenom jeden úlet prosím…

Pokud se omlouvá, má na krajíčku, dušuje se, že díky alkoholu ho přemohl chtíč a všechno se stalo jenom jednou a tu dotyčnou ani pořádně nezná, a vy ho milujete, neváhejte a zase to dejte dohromady. Jasně, vyspal se s jinou, ale pod vlivem drinků z toho stejně kdoví kolik neměl. V tomto případě nedělejte z komára velblouda a zkuste se přes tento nevěrnický fakt přenést.

Když jste ho za milenkou dohnala vy sama…

Víte, že milého v rámci sexu zanedbáváte až běda? Pak možná lépe pochopíte, proč si absencí sexu zkoušený mužský najde milenku, co mu naservíruje tolik potřebný orgasmus. Přišla jste drahému na milenku ryze pro jeho sexuální uspokojení?

Toto zjištění tak jako tak bolí, sráží naši hrdost a především se cítíme podvedené a ublížené, avšak na druhou stranu nám musí být jasné, že mužské drží testosteron jako rukojmí a tak je pochopitelné, že když to nebude vaše náruč, najdou si tu, která s tím nenadělá štráchy. Pánové dokáží oddělit sex od lásky a zase obráceně. Takže se může klidně dobře stát, že ta mrcha, i když si postaví hlavu, vám ho neodvede. Pokud je to ale pořádně vykutálená šelmička, tak i toto riziko hrozí.

Za vašimi zády se zamiloval jinde

Tahal se s ní nejenom po nocích, ale dokonce s tou poběhlicí vypadl na celý víkend na wellness, do hotelu za město, vzal ji na pouť, jezdili spolu na výlety, platil ji večeře i obědy? Tak tady je to o něčem jiném, vás sice podváděl, ale s ní kromě postelových aktivit navíc i randil. Daná dotyčná ho nechce jenom pro pár slastných šťouchů, ale ráda by si ho ponechala jako svoji trofej. Váš za chvíli ex manžel se však stihne sbalit dřív, než utnete hartusení a vám do očí vejdou slzy jako hrachy. Ona prostě vyhrala na celé čáře.

Sdílejte tento článek


Komentáře uzavřeny.

Komentovat

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace