eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Boty pro letošní zimu

Autor: admin — 1. 2. 2012

Výška i šířka podpatku dle vaší chuti

Výrobci se zdrží hesla „poptávka=nabídka“ a proto uspokojují žádosti žen, které milovali a snad vždy milovat budou vysoké podpatky. Většina žen chce být alespoň jednou za čas vyšší než ve skutečnosti je a k tomu ladně dopomohou boty na vysokém podpatkuči vyšší platformě.
Pokud však neholdujete chůzi „na vysoké noze“ a jste radši pro praktičnost, i boty na nízkém podpatku tuto sezónu letí. Hlavní důraz se klade na neobvyklé tvary a barvy. Velmi originální jsou různé spony, zapínaní, tkaničky, šněrování, mašle a jiné ozdoby.

Boty pro letošní zimu

Čtěte také: Módní NEJ: Zajímavosti ze světa bot!

Praktičnost nade vše

Pro pohodlnou chůzi i elegantní vzhled jsou tu kotníčkové kozačky, které jsme mohly okusit již loňskou zimu. Patří mezi velmi praktickou obuv, kterou si hned oblíbíte, jelikož je vhodná i do nepohody. Kotníčkové kozačky se vyrábějí s několika druhy podpatků – úplně nízké, střední a vysoké podpatky.

Boty pro letošní zimu

Čtěte také: Sexy podpatky – ženská neřest číslo 1

Za kovbojku či motorkářku?

Návrháři však nevymýšlejí jen samé novinky, občas se zdrží u modelů, které si získaly velkou popularitu, jen je vylepšují novými doplňky. To platí u tzv. jezdeckého stylu, kdy můžeme vybírat z bot ozdobených ještě krásnějšími přezkami a nýtky. Stejně tak se do módy zamíchal i styl „motorkářských“ kozaček.

Letos se více nosí kozačky s kulatou špičkou, kterých se drží mnoho firem. Samozřejmě ne každý jde s proudem a i přes menší poptávku se do módy vracejí špice. Barvy jsou letos spíše střídmé a to černá, hnědá a šedá. V modelech se ale také objevují i odstíny červené a vínové.

 

Text: Jana Čechová

Sdílejte tento článek


Komentáře uzavřeny.

Komentovat

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace