eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Šest jarních trendů v obuvi

Autor: Jana — 20. 4. 2016

Trendy se objevují a zase mizí. Občas opustí módní pole tak rychle, než se v nich stačíme zorientovat. Tentokrát to snad stihneme. Šest trendů v jarní obuvi vám představíme právě teď…

Boty - Stříbrné pruhy

 

Stříbrné pruhy

Dříve to byly zejména bílé pruhy, pro jaro 2016 však zvolte její tmavší sestřičku, tedy stříbrnou. Je šik a v USA je právě teď na vrcholku popularity.

 

Boty - tenisky

 

Tenisky

Ne však ty klasické, ale čímkoliv zajímavé. Marc Jacobs přinesl pro aktuální sezónu směsici tenisek a lodiček v jednom, zatímco Tommy Hilfiger představil hravou variantu s volnější patou. Které tenisky padnou do oka vám?

 

Boty - westernová exotika

 

Westernová exotika

Jestliže váš čeká westernový večírek, máte blízko k divokému západu, nebo si občas prostě rádi užijete módních výstřelků, pak budou westernky tím pravým ořechovým právě pro vás.

 

Boty - budoucnost

 

Budoucnost

Inovativní výstřelky budoucnosti postupují design i módu kupředu a tak nevšední tvary obuvi, nezvyklé materiály a jejich zpracování rovněž provází jeden ze šesti jarních trendů.

 

Boty - romantika

Romantika

Něžné motivy, krajka, transparentnost a mnoho dalšího vystihuje jarní romantiku. Za naší redakci rozhodně doporučujeme romantiku na podpatku…

 

boty - barevné

 

Barevná hra

Některé střevíčky mají za úkol mimo jiné navodit pozitivní náladu a to právě díky svému barevnému spektru. A že máte i v tomto případě na výběr od mnoha návrhářů či menších značek, je z jarních kolekcí víc než zřejmé.

 

Boty - platformy

 

Platformy

Stále hrají důležitou roli v aktuálních obuvních trendech a rovněž tak plní funkci pohodlí. Platformám vládne černá.

Sdílejte tento článek


Komentáře uzavřeny.

Komentovat

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace