eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Jak nosit kalhotový kostýmek? Máme pro vás světovou inspiraci

Autor: Jana — 23. 3. 2017

Kalhotový kostýmek přináší komfort, pohodlí a eleganci. Ženy je milují už dlouhé roky a my vám přinášíme inspiraci, jaké kostýmky jsou právě v kurzu.

Kalhotový kostým pro ženy navrhl jako první Yves Saint Laurent a mnoho žen mu jistě v mysli posílá své hluboké poděkování. Ne vždy jsme připravené obléknout si sukni a ukázat své nohy. Někdy opravdu potřebujeme pohodlí tzv. dámského smokingu.

To však neznamená, že musí být nudný! Kalhotový kostým můžete kombinovat v mnoha variantách, tak aby působil méně či více formálně.

(Ne)formální varianta pro každého

Jednoduché a hladké halenky vám do kostýmku poskytnou patřičnou formálnost, kterou potřebujete například na pracovní schůzky či na oslavu do restaurace. Jestliže toužíte celý outfit malinko zlehčit, můžete si k němu vzít slip-on tenisky nebo tričko s nějakým vtipným nápisem.

Vsaďte na detaily!

Nezapomeňte ani na hravé detaily, jako zajímavé kabelky, výrazné pásky nebo třeba retro brože, které se vrací zpět na scénu. Čímkoliv se budete alespoň malinko lišit, tím větší dojem na své okolí uděláte. A jak pojali kalhotový kostýmek světoví módní návrháři? Podívejte se sami….

Sdílejte tento článek


Komentáře uzavřeny.

Komentovat

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace