eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Příběh: Vzala jsem si bratra svého bývalého muže

Autor: Lenka — 26. 9. 2014

Nikdy bych nevěřila, že najdu odvahu k tomu, abych svému muži řekla pravdu. Nakonec jsem odvahu ze sebe vykřesala, i když to nebylo vůbec jednoduché,ba právě naopak. Rodina to prozatím nezvládla strávit, ale já jsem nadšená, šťastná a především věřím v to, že nás naše rodiny pochopí.

pribeh svatba ID-10027645

Pojďme nahlédnout do života ženy, která posbírala poslední kousky odvahy a kvůli lásce neváhala dát svůj život všanc!

Nikdy nezapomeňte na to, že láska hory přenáší

Dlouhou dobu jsem před světem tajila románek a navíc jsem si dlouho nechtěla přiznat, že k Romanovi opravdu něco cítím. Jenže, láska nás oba dostihla a dala nám důkaz, že hrát si s čertem se nevyplácí, protože ten kdo si koleduje o lásku, jí dříve nebo později propadne stejně jako já.

Možná si budete říkat, co jsem to asi za ženskou, že dokázala takovým způsobem podvést manžela a zároveň budete kritizovat to, že bratr by bráchovi neměl nikdy přebrat ženskou. Jenže, nevíte čím vším jsme si prošli, abyste mohli dostatečně pochopit naše důvody a především náš život. Na druhou stanu ale musím říct, že můj bývalý muž byl skvělý. Všechno však začalo kvůli tomu, že byl Karel pořád pryč. Ano, vydělával peníze, abychom si žili na dobré úrovni, ale peníze vás neobejmou, když zrovna potřebujete, nejsou tady pro vás, když je vám smutno. Sice si za ně můžete koupit cokoli, ale tu prázdnotu v srdci vám prostě nezalepí. Kdyby měly tu možnost, tak bych byla asi spokojeně vdaná jen jednou a naposledy v životě.

Tak to všechno začalo

S Romanem jsem si vždycky rozuměla, a to mnohem mnohem více, než s jeho dnes již bývalou ženou. Andrea byla nafoukaná, i když hvězdně nádherná ženská. Medová blondýnka s bujnými ňadry, myslela jsem si, že  takové ženy se neopouštějí, ale Roman ji opustil kvůli mně – kvůli naprosto obyčejné brunetce s vlnitými vlasy a pohledem laně.

Roman k nám chodil poměrně dost často a my si povídali jako bychom se znali celý život. Dlouho dobu jsem si myslela, že je to jen moc dobrý kamarád, ale byla to láska. Začali jsme se stýkat jako dva zamilovaní, jezdili jsme do kina 35 km daleko, líbali jsme se na lesních cestách a prvně jsme se milovali v pronajatém srubu v horách, zrovna v období, kdy panovala silná zima a sníh byl všudypřítomný. Cítila jsem se jako puberťačka, ale nikdy jsem nic krásnějšího nezažila. Roman byl nadšený, protože jeho Andrea by nikdy do srubu nevkročila, ona byla totiž stvořená jen pro pětihvězdičkové hotýlky na úrovni, nejlépe s programem ALL INCLUSIVE.

Dva roky lží a podvádění

Přesně tak dlouhou jsem Karlovi lhala, líbala se s ním, i když bych nejraději líbala Romana, milovala jsem se  s ním z povinnosti, aby na nic nepřišel, ale teď už vím, že milováním bych to ani nazývat neměla. Jednalo se jen o fyzický kontakt bez emocí, alespoň tedy z mojí strany. Jenže nic nešlo tajit věčně, tak moc jsem chtěla být s Romanem.  Situace byla neúnosná, proto jsem musela jít s pravdou ven.

Rodinná sešlost ve znamení přiznání

Jednoho dne jsme uspořádali rodinnou sešlost a vše rodině sdělili. Andrea začala hystericky ječet, že všechny peníze chce ona a že malou bude očkovat proti Romanovi a řekne jí, že jsem děvka. Jenže, Karel v obýváku seděl mlčky s prázdným výrazem a po tváři se mu koulely slzy. Na ten pohled nezapomenu snad nikdy. Tak moc jsem mu ublížila. Rozvod proběhl bez emocí, veškerá komunikace probíhala přes právníky a Karel s Romanem dodnes nemluví.

Teď jsem konečně šťastná a doufám, že nás rodina pochopí

Před měsícem jsme se vzali, bydlíme ve skromném domečku, ale moje děti a rodina se od nás naprosto distancovali. Jsem sobecká, ale já si to i přesto všechno moc užívám. Věřím, že se to všechno dá zase do pořádku.

Sdílejte tento článek


Komentáře uzavřeny.

Komentovat

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace