eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Příběh léta: Díky lásce jsem se přestěhovala na ostrov Kypr!

Autor: Lenka — 3. 9. 2016

Letní romance nejsou ničím neobvyklým a v horkých měsících rostou jako houby po dešti. Čtenářka Dominika v květnu odletěla na dovolenou na Kypr a na začátku srpna se na ostrov lásky odstěhovala už napořád a příští rok se bude vdávat. Takové příběhy prostě milujeme a tak jsme v redakci nemohly jinak, než se s vámi o něj podělit.ID-10040699

Seznámení jako vystřižené z romantického filmu

Nikdy jsem moc na letní lásky nevěřila, vlastně jsem je brala jako ryze sexuální známosti, ale opak byl pravdou. Měla jsem toho v práci plné kecky, s partnerem jsme prožívali krizi a tak jsem se rozhodla, že odletím pryč, abych se od všeho odpoutala a načerpala kýžený klid a nadhled. Místo toho jsem ale celých 14 dní na Kypru randila s hnědookým Dorianem a užívala si to jako ztřeštěná puberťačka.

Ano, to i za předpokladu, že jsem byla v té době zadaná a tak trochu milému zahýbala, zatímco on netušil. Ze začátku jsem měla výčitky, ale pak jsem pochopila, že náš vztah je pár minut před krachem a že jakmile se vrátím, půjdeme od sebe. Zapomněla jsem na své problémy v Česku a s Dorianem, se kterým jsem se setkala náhodně, když mi jeho pes vběhl na deku, moje duše okřívala. Jako omluvu za jeho slintající boxera, mě pozval na večeři a pak jsme se vezli. On navíc uměl perfektně anglicky a tak jsme si povídali jako bychom se znali už léta. Po dobu mé dovolené na Kypru si naplánoval volno a stal se mi něčím víc, než pouhým průvodcem.

Prostě jsme se zamilovali

Na druhý den jsme se poprvé políbili a na jeho motorovém člunu jsme se při západu slunce milovali v romantické zátoce, kde jsme měli naprosté soukromí a mohli vnímat pouze a jenom přicházející rozkoš, který rezonovala snad každou buňkou našich těl. Nikdy jsem moc sexu neholdovala a vlastně si ho ani neuměla užít, s Dorianem to ale bylo diametrálně odlišné. Nevím, zda to bylo tím, že je to cizinec s jinou náturou a zvyklostmi, nebo prostředím kouzelného Kypru, který od nepaměti přeje lásce.ID-10046766

Právě Kypr si totiž vybrala sama bohyně Afrodité za své pole působnosti, podle pověsti se právě tady zrodila z mořské pěny. Když o tom tak přemýšlím, tak jsem téměř celou dovolenou promilovala. Bylo nám spolu krásně, dokonce mě vzal na rodinnou oslavu, ukázal mi jeho hotýlek u pláže, který vlastní a já byla dojata tím, jak moc jsou Kyperčané příjemní, srdeční a přátelští.

Bez něj už být nechci a ani nebudu

Když jsem měla odletět zpátky do Prahy, rozhodl se Dorian, že odletí se mnou, abych mohla Pavlovi říct, že je konec. Můj drahý však nezahálel a v našem bytě měl za mě už dávno náhradu. Dorianovi jsem ukázala Prahu, společně jsme bydleli v mé garsonce a na parníku na Vltavě mě Dorian požádal o ruku. V práci jsem dala výpověď, počkala až uplyne výpovědní lhůta a dala životu v Česku jednou provždy sbohem.

Teď žiju na Kypru, přesněji v Protarasu, společně řídíme hotel a do roka a do dne se budu vdávat. Naši to prvně nemohli přenést přes srdce, ale nakonec vzali rozum do hrsti a z našeho štěstí se radují spolu s námi.

Životní příběh čtenářky Dominiky Kánské (31)

freedigitalphotos.net

Sdílejte tento článek


Komentáře uzavřeny.

Komentovat

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace