eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Bolavá zkušenost Kateřiny: Podvádět a lhát se nevyplácí

Autor: Lenka — 19. 5. 2017

Jako mladá jsem si myslela, že můžu mít každého mužského, na kterého si ukážu. A tak jsem toho využívala a smála se ostatním, že se spokojí jen s jedním. To já zase ne, ale samozřejmě tak, aby o tom ten, kterému jsem nasadila parohy, nevěděl. Jenomže boží mlýny opravdu klepou pomalu ale jistě.

Mohla jsem mít každého a na každém prstu klidně deset

Už na střední jsem si s mužskými dělala, co se mi zamane. Pochopila jsem celkem brzo, že je utáhnu na vařené nudli a tak jsem s tím začala maximálně efektivně operovat. Všichni se mohli přetrhnout a zvali mě na zmrzlinu, platili kino, večeře ale i mi kupovali hromadu báječných dárků. Měla jsem všechno, co jsem potřebovala a nejlepší na tom bylo, že jsem za to neutratila ani korunu.

Lži, luxus a všechno to kolem

Čas utíkal a já si žila podle svých plánů. Jezdila jsem si se svými nápadníky na luxusní dovolené, bydlela jsem v nádherných novostavbách vždycky podle toho, s kým jsem zrovna randila. A pak jsem se jednou zamilovala, do bohaté staršího muže, avšak v tomto případě na oko. Měla jsem se jako v bavlnce a kromě opravdové lásky mi nechybělo vůbec nic…. Jenomže hlad po lásce byl stále větší a já ztratila srdce pro svého trenéra, který byl ideálem mých představ o mužích. Jenomže ten na tom finančně nebyl dobře a topil se v dluzích z prvního nevydařeného manželství. Chtěla jsem být s ním, ale na tu druhou jsem zase nechtěla a ani nemohla, protože jsem nechtěla žít v paneláku na sídlišti. A tak jsem vedla něco jako dva životy a lhala oběma.

Láska si vyžádala mnohé…

Dlouhou dobu mi to vycházelo na jedničku. Jenomže pak mi dal můj fitness milenec, Tobiáš, nůž na krk a žádal, ať od Radima odejdu a žijeme spolu. Vymlouvala jsem se, proč to zase nejde, že má zdravotní problémy, i když neměl, atd. Možná to znáte, prostě jsem chtěla mít obojí, avšak tehdy jsem ještě netušila, že to takto v životě nechodí a když ano, tak na omezeně možnou dobu.

Tobiáš byl do mě zamilovaný jako malý kluk a tak neváhal a šel se pochlubit mému muži, kterého jsem si s nadšením před lety vzala. Samozřejmě toto přiznání mělo bolestné následky. A Radimovi najednou docházely různé souvislosti s mým zahýbáním, že hodiny jógy nebyly, že kamarádka, u které jsem přespávala, nebyla na dně. Ale že za tím vších byl Tobiáš. Radim požádal o rozvod a já díky chytře sepsané předmanželské smlouvy nedostala ani korunu a Tobiáš mi dal taky věčné sbohem, že prý zlatokopku nechce a navíc nemá na její provoz dostatek peněz. Chudák!

Tak jsem zůstala sama. Láska mého života je fuč a já jsem najednou rozvedená, opuštěná a zahořklá. Sice bych mohla mít další tucet mužů, ale asi bych se měla vzpamatovat a žít nezávisle na nich. Snad to zvládnu.

Tento příběh nám do redakce zaslala žena, která chce zkusit žít jinak, lépe. Na její žádost jsme ji změnili jméno a říkejme ji tedy Kateřina.

 

Sdílejte tento článek


Komentáře uzavřeny.

Komentovat

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace