eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Inspirace: Jak nosit manžety ve vlasech

Autor: Jana — 17. 10. 2017

V tomto roce vládnou vlasovým trendům manžety. U nás tento doplněk teprve nabírá na obrátkách, ale v zahraničí už je velkým hitem!

Nejsou to jen módní trendy, které vyžadují určitou dávku inovace. I pro naše vlasy hledáme nové střihy, barvy a doplňky. A právě mezi nimi objevujeme novinku, která se rychlostí blesku dostává do širokého podvědomí a do velké popularity.

Zlaté manžetky nebudete dávat do uší ani do klopy kabátů. Tyto malé šperky patří do vlasů, například místo malých gumiček, nebo jen tak pro ozdobu. Využijí je zejména ženy s kudrnatými vlasy či s afrem, ale použitelné jsou prakticky pro jakýkoliv typ vlasů.

Tedy pro krátké, dlouhé, kudrnaté, rovné, zrzavé i černé, výjimečně je můžete zahlídnout i na pánské hřívě. Pokud jim to jejich účes a odvaha zrovna dovolí. My si to v naší redakci necháme zatím projít hlavou, ale možná nás už zítra potkáte se sadou manžet také. A nezapomeňte, můžete je sladit například s vašimi náušnicemi, třeba i s tou, co máte v nose…

 

foto: Instagram.com

Sdílejte tento článek


Komentáře uzavřeny.

Komentovat

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace