eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Jaký bude rok Ohnivého Kohouta?

Autor: Lenka — 31. 1. 2017

Vláda ohnivé Opice je u konce a přesně 28.1 nadešel rok Ohnivého Kohouta (a potrvá až do 15.2 2018). S Opicí, a zvlášť s tou ohnivou, to loni žádná legrace nebyla. I když je Kohout podle čínského horoskopu trochu více kliďas, než rozdivočelá Opice, tak element ohně k tomu opět přidává náboj, živelnost a akci. Přát bude těm, kteří dokáží vzít tvrdě za práci a také těm, kteří touží po lásce a status single pověsit na hřebík jednou provždy.

Pojďme se ale na rok Ohnivého Kohouta podívat pěkně zblízka a seznámit se s tím, co můžeme čekat a s čím naopak raději moc nepočítat.

Jak to bude s láskou? Otázka, která vrtá v hlavě všem a o to víc těm single

Jste už nějaký ten pátek sami a dvakrát z toho nadšeni nejste, zato ten pravý pořád nikde, což vám na náladě nepřidá? Tak letos by se vám mělo začít dařit. Rok Ohnivé Opice byl celý v tomto směru takový rozvolněný, jedna láska rozkvetla zatímco ta druhá zase nadobro skončila. Ohnivý Kohout je totiž v tomto směru zaměřen především na rodinu a její udržení. Tudíž nebude přáno ani nevěře a mileneckým poměrům. Zní to krásně, tak se v tomto směru vážně nechejme překvapit..:-)

Přemýšlíte, zdalipak byste měli založit rodinu a už jste o tom dumali nejednu noc minulého roku? Možná byla na vině právě ohnivá Opice, která daleko víc, než k rodině, tíhla k úletům, přelétání od jednoho vztahu k tomu druhému a věrnost ji opravdu neříkalo mnohé. V tomto roce byste měli mít lepší podmínky k plánovaní budoucnosti.

Práce a zase práce

Letos to nebude až tolik o riskování a dělání podfuků, ale o tom, že opravdový smysl má poctivá práce. Pokud toužíte po povýšení a zatím bezvýsledně, nevzdávejte se a vytrvejte. Kohout je velký dříč, dává mu smysl pragmatičnost a rozhodně nelítá, co se týká názorů, s hlavou v oblacích. Neváhejte také s rozumem a rozvahou dlouhodobě investovat.

Návod na další zítřky v pořadí

Vykašlete se pomluvy, jednejte férově, netlachejte jen tak na prázdno, starejte se o sebe a neplácejte energií na druhé, tady vám totiž pšenka nepokvete akorát se budete ochuzovat o životní drive jako takový.

Stane-li se vám křivda, nebo něco, co se vám nezamlouvá, neváhejte se ozvat. Kohout jakožto znamení čínského horoskopu je sice vytrvalý pracant, ale zároveň nás letos bude vybízet k tomu, abychom na sobě nenechali dříví štípat a uměli tasit drápky.

 

 

 

 

Sdílejte tento článek


Komentáře uzavřeny.

Komentovat

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace