eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Několik skvělých důvodů, proč byste si měli vyhodit z kopýtka a vyrazit za exotikou!

Autor: Lenka — 18. 12. 2016

Říká se, že život, to jsou zážitky. Tak neváhejte a splňte si váš cestovatelský sen právě teď. Potřebujete znát další důvody vedoucí k tomu, abyste k vašemu přání připsali datum realizace?? Tak rozhodně čtěte dál.

„Než jsem vyrazila do Karibiku, prvně jsem se ptala sama, zda bych neměla raději šetřit. Nakonec jsem si to sama sobě odkývala a bylo to velké. Nikdy na ty zážitky tam nezapomenu, prozřela jsem, začala si víc vážit sama sebe a hlavně jsem tam nakazila i hromadou optimismu,“ svěřuje se Tamara Kárná, která si své cestovatelské rozhodnutí rozhodně pochvaluje.

Sny jsou od toho, aby se staly skutečností

Bílé pláže, kokosové palmy, hřejivá náruč slunce a vůně dálek. Přesně tohle všechno naskočí na mysl tomu, kdo touží po opravdové exotické pohádce se vším všudy. Pokud vás to táhne na Srí Lanku, Maledivy, na Zanzibar, nebo třeba do Karibiku, tak neváhejte a jeďte. Když máte žízeň, tak se netáhnete po láhvi, tak proč to neudělat podobně, když si přejete něco, tak strašně moc? Až se vám přání vyplní, tak vám to všechno dá pořádný smysl.

Jednu to prostě musíte vidět

Evropské pláže jsou fajn, skvěle na nich načerpáte nové síly, nachytáte bronz, ale nedá se to srovnávat s těmi exotickými. Nevšední krajina je jedna věc, za to ale ta atmosféra, místní lidé a nové vjemy,  ty vám prostě nedají spát.

Investujte do sebe

Někdo cestování považuje za drahý špás, jiný na něj nahlíží jako na investici, která mu obohatí život, otevře oči a dá podnět k tomu, aby se zastavil, popřemýšlel a uviděl život v nových, lepších barvách.

Kde se vám bude líbit?

Dominikánská republika, Kuba, Bahamy, Svatá Lucie, Mexiko,

Zanzibar, Seychely, Maledivy, Mauricius, Reunion

Thajsko, Vietnam, Filipíny

Zdroj: freedigitalphotos.net

Sdílejte tento článek


Komentáře uzavřeny.

Komentovat

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace