eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Udělejte svým dětem radost na začátku nového školního roku

Autor: Klára — 21. 7. 2015

šťastné dětiLetní prázdniny jsou momentálně v plném proudu, ale ačkoliv nejsou ani v polovině, tak by se rodiče měli pomalu připravovat na začátek nového školního roku. Kromě promýšlení klasických povinností jako je nákup školních potřeb a vybavení, by se měli rodiče také zaměřit na to, jak svým dětem přechod z prázdninového režimu do školního režimu usnadnit a pokud možno i zpříjemnit. A to zvlášť v případě, že se jedná o děti, které se chystají teprve do první třídy a vůbec netuší, co je čeká.

 

Jak zpříjemnit dětem začátek nového školního roku?

Na otázku „Jak zpříjemnit dětem začátek nového školního roku?“ je velmi jednoduchá odpověď. Dejte jim dárek! Dárky miluje každý člověk a u dětí to platí dvojnásob. S ohledem na vaše finanční možnosti i potřeby dětí jsme pro vás připravily tipy na menší i větší hodnotnější dárky. Děti by byly jistě rády za všechny dárky, které dostanou.

Vtipem k lepší náladě

tricko-mimonPokud se dítě po letních radovánkách netěší do školy, tak se ho zkuste rozveselit a přivést na nové myšlenky. Možná vám v tom pomůže i triko s vtipným potiskem s motivy různých zábavných scének, oblíbených filmových a seriálových postav nebo s motivy milovaných zvířat. Pokud dáváte přednost spíše textu před obrázky, tak si prohlédněte i trika s vtipnými nápisy, které jistě vašemu dítěti i vám vykouzlí úsměv na rtech. Pokud si nedokážete vybrat z nabídky triček nebo chcete svému potomkovi darovat něco specifičtějšího nebo osobnějšího, tak zde je možnost vyrobit si triko s vlastním potiskem, například s popisem „Bez ohledu na známky, ty jsi naše JEDNIČKA – máme tě rádi, mamka a taťka“.

Studijní pevnost pro každého žáka i studenta

Pokud jde vaše dítě do teprve do první třídy, tak pro něj bude každý den překvapením a novou zkušeností. Tou největší změnou pravděpodobně bude skutečnost, že se jeho dětský pokoj změní z místa určeného ke spánku a hraní s hračkami a na místo určené k učení a psaní domácích úkolů. Pokud k tomuto účelu není pokoj ještě uzpůsoben, tak je nejvyšší čas se do toho pustit, aby dítě mělo hned od prvního školního dne klid na domácí přípravu. Pamatujte, že nábytek patří mezi poměrně drahé položky, takže se vyplácí pořízení originálního kvalitního nábytku, který vydrží déle než jen jeden školní rok. Pro studijní účely jsou již připraveny dětské pokoje, respektive sady nábytku přesně uzpůsobené potřebám žáků. Tudíž se zařizování pokoje rapidně ulehčí. Pokud je vaše dítě již starší a navštěvuje střední nebo dokonce vysokou školu, tak se jeho potřeby liší a s tím i vzhled pokoje. Pro potřeby starších dětí je zde připraven studentský pokoj s nábytkem, který potřebují pro klidný a nerušený studentský život.detsky-pokoj

Tip na závěr: Ať už se rozhodnete inspirovat našimi tipy nebo radši pořídíte dětem něco jiného, tak si před nákupem nezapomeňte prohlédnout slevy a slevové kupony na Kupono.cz, díky čemuž ušetříte mnoho korunek.

 

Sdílejte tento článek


Komentáře uzavřeny.

Komentovat

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace