eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Prince William a Kate Middleton oslavili šest let výročí svatby

Autor: Jana — 14. 5. 2017

Pětatřicetiletá vévodkyně z Cambridge, plným rodným jménem Catherine Elizabeth Middleton je již šest let právoplatnou manželkou prince Williama. Vybrali jsme pro vás pár nejhezčích záběrů shrnujících jejich dosavadní společný život.

Preferuje oslovení Catherine, mateřskou školu navštěvovala v jordánském Ammánu, vystudovala dějiny umění na Univerzitě v St. Andrews, kde se také seznámila se svým nastávajícím, baví jí sporty všeho druhu, ráda sbírá celé série DVD seriálů a musela podepsat předmanželskou smlouvu.

I přesto, že nemá šlechtický původ, je dámou v pravém slova smyslu a na pravém místě.

Prince William, celým jménem i se všemi tituly Jeho královská Výsost princ William Arthur Philip Louis, vévoda z Cambridge, hrabě ze Strathearnu, baron z Carrickfergusu je o rok mladší než jeho manželka. Princ William je také rytířem Podvazkového řádu a prezidentem anglické fotbalové asociace. Vystudoval magistra umění na stejné univerzitě jako Kate. V červenci 2015 začal prince William pracovat jako pilot vrtulníku letecké záchranné služby East Anglian Air Ambulance.

S Kate se poznali na univerzitě, z přátelství se stala velká láska, která sice utrpěla malou pauzu ale 29. 4. 2011 byla zpečetěna svatebním slibem. A nyní je tomu již šest let. Podívejte se, jak jim to společně opravdu upřímně sluší…

foto: pinterest.com

Sdílejte tento článek


Komentáře uzavřeny.

Komentovat

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace