eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Přinášíme horký TIP kam v Praze na burgera

Autor: Míša — 12. 10. 2017

Na skvělý burger do Vodičkovy: George Prime Burger

Rozmanitost nabídky pohostinství v centru Prahy nedávno obohatil nový stylový podnik.
U
ž z dálky je jasné, že ve Vodičkově 32 naproti Myšákovivznikl ráj prvotřídních burgerů.
Pro svou kvalitu m
á příznačný název George Prime Burger.

Milovníkům masových pochoutek se jistě hned vybaví jiný podobný název vyhlášené restaurace v Platnéřské ulici – George Prime Steak. Pochopitelně nejde o náhodu, naopak, o úmysl rozšířit nabídku kulinářských požitků o populární podobu precizně zpracovaného prvotřídního hovězího.

V George Prime Burger servírují svým hostům poctivé, ručně dělané burgery z nejlepších řezů hovězího masa plemene Black Angus. Pookřejí zejména ti, kteří dbají na co nejlepší původ surovin. Maso pro burgery je stoprocentně bez steroidů a hormonů.


„Domácí“ příprava znamená, že se v kuchyni vyhýbají polotovarům, náhražkám a jen těžko byste zde našli pootevřené konzervy. Stejně jako v kuchyni bratrského George Prime Steaku tu věří, že dokonalý chuťový požitek    je možné vykouzlit jen z čerstvých surovin a okořenit jej lze pouze nabídkou omáček vyvinutých a připravených na základě nezaměnitelných vlastních postupů.
Jen kečup a hořčice jsou výjimkou, avšak i ty mají prvotřídní kvalitu.

 

Šťavnaté vysoce kvalitní maso a vlastní omáčky pak v George Prime Burgeru doplňuje jedinečné pečivo.
Do takového se jinde nezakousnete! Nalezení té nejlepší chuti, konzistence a vzhledu věnovali v nové burgrárně ve Vodičkově ulici maximální pozornost. Díky dlouhodobému vývoji vznikly zcela originální „squishy buns, které zdobí a dodává jim osobitou chuť poprašek z kaštanové mouky.

K dokonalému zážitku z lahodných a skvěle upravených burgerů patří také milá obsluha a osobité prostředí. V prostoru, kde prim hraje dřevo, červené potahy, příjemně usměrněné energií nabité osvětlení a vkusná výzdoba, chutná cokoliv z nabídky znamenité restaurace hned dvakrát. Interiér ve stylu „New American Dinner“, který dotvářejí kovové prvky nábytku a elektrického vedení, působí hřejivým domáckým dojmem.

 

Pozná to každý, kdo jen letmo z ulice do prostor restaurace přes velká okna nahlédne.
A pokud tak činí mezi 11. a 23. hod., pak jen těžko odolá, aby nevstoupil a některý z úchvatně vypadajících čerstvých burgerů neochutnal.

 

 

 

Více informací na www.georgeprimeburger.com

 

 

 

Sdílejte tento článek


Komentáře uzavřeny.

Komentovat

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace