eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Nevšední, romantická, intimní a neokoukaná: Taková je svatba na pláži!

Autor: Lenka — 20. 4. 2017

Nechce se vám podstupovat náročné svatební martyrium ohledně příprav a pak si nechcete zkazit den pomluvami, že to či ono stálo za nic? Tak pak pro vás svatba na pláži představuje víc než líbivou alternativu. Ostatně těch benefitů má mnohem víc.

„Vzali jsme se v Česku klasicky na radnici, ale na Maledivách jsme prožili rituální svatební obřad. Všechno vypadalo jako doopravdy, avšak poztrácelo to celé právní platnost, což nám nevadilo, protože jsme svoji už dávno byli. Avšak na kouzelných atolech jsme ukořistili nejenom báječné fotky, ale především hromadu zážitků, které nemůže vyvážit vůbec nic. Dodnes mám v živé paměti, jak jsme vkládali náš slib lásky do kokosového plodu a jeho pak hodili do Indického oceánu proto, aby naše láska vydržela navěky věků,“ vysvětluje Andrea (29).

Jak je to s financemi

První, co vás bude zajímat, je jisto jistě otázka peněz, která je opravdu individuální. A to nejenom v závislosti na kategorii hotelu a rozsahu služeb, ale také podle počtu dní či dle cílové destinaci. Evropa samozřejmě vychází cenově lépe, nejčastěji se pořádají svatby v Řecku, dále v Itálii, Španělsku  (Cena 20 000 – 30 000 Kč).  A pokud se jedná o exotiku, pak musíte počítat s vyššími částkami. V rámci exotických lokalit jednoznačně vede Dominikánská republika, Mauricius, Maledivy či turisty zbožňované Seychely. Cena začínají od 90 000 – 250 000 Kč.  Sem navíc můžete za teplem dá se říci celoročně, avšak je vhodné brát v potaz věci aktuální sezónu.

Je to jenom o vás dvou

Stejně jako v lásce šlo jenom o vás dva, tak tomu bude i na vaší svatbě, která bude o vás a nikdy jiný vám nemusí dělat křena. Co se týká svědků, tak ty hravě zajistí místní agentura, co vám vše pomáhá zrealizovat. O vše se postará pořadatel, nemusíte proto navíc platit dvě další osoby, pokud o to skutečně nestojíte.

Po svatbě ihned čerpáte líbánky

Jakmile se po svatbě probudíte do nového dne, rázem jsou tady líbánky. Nemusíte nikam ,jste u moře v té nejkrásnější lokalitě, v hlavě doznívají báječné vzpomínky na obřad a vy nemáte na práci nic jiného, než si užívat jeden druhého s pohledem upřeného do oceánu či moře.

 

Sdílejte tento článek


Komentáře uzavřeny.

Komentovat

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace