eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Mateřská.com finišuje sbírku na nové CD

Autor: Míša — 20. 7. 2016

Mateřská (8)

 

 

 

 

 

 

Zpívající a rapující matky Bára Vaculíková a Lena Yellow, známé jako duo Mateřská.com, se po čtyřech letech rozhodly vydat druhé album, které by mělo navázat na jejich Laktační psychózu. Spustily na něj veřejnou sbírku na serveru Hithit.cz, která se bude uzavírat 19.července. Nasbírají od fanoušků dostatek prostředků? 

„Je to trochu adrenalin, ale věříme, že se to povede. Těšíme se na novou vlnu mateřského řádění. Zatím sbíráme z osobních příběhů a zkušeností nápady na písničky. Už teď víme, že CD bude trochu víc angažované. Chceme si vzít na paškál očkování, porody, zdravou výživu, různé pohledy na výchovu a další kontroverzní témata,“ shodují se zpěvačky.

Mateřská (6)První vlaštovkou nové desky se stala píseň
a hvězdně obsazený videoklip Skutečně zdravá škola, kterou Mateřská.com podpořila stejnojmennou občanskou iniciativu, která nabízí školám zdarma know how, jak změnit k lepšímu jídlo v jejich jídelnách.

Pokud se finance nasbírají, deska by měla být
do roka a do dne venku. Chronologicky i tématicky by měla navazovat na první desku. První klip Mateřské.com Laktační psychóza se stal virálním videem a oslovil zástupy unavených kojících matek, které se identifikovaly s jejich humorem.
K dnešnímu dni ho na internetu vidělo přes milion příznivců.

 

 

Sdílejte tento článek


Komentáře uzavřeny.

Komentovat

Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace