eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Ideální zimní aktivity na doma i na ven

Autor: Jana — 11. 1. 2018

Potřebujete ještě nějakou další výmluvu, abyste si při dlouhých zimních dnech a večerech sedli k televizi a nedělali naprosto nic? Rozumíme vám, zima může být opravdu dlouhá, ale také může být skvělým obdobím, kdy se zapojíte do různých aktivit.

Můžete být v teple, vychutnávat si například pěknou činohru, nebo také podstupovat extrémní dobrodružství venku (sáňkování je extrémní sport, že). Pojďte se inspirovat oblíbenými činnostmi, které vás vytáhnout z gauče.

Zajděte si na basketball

Pokud nejste fanoušci ledního hokeje, můžete si koupit vstupenky na basketbalový zápas. Nebo si ho s troškou nadsázky můžete jít sami zahrát. Půjčte si na jeden večer starou tělocvičnu a protáhněte svoje svaly.

Zajděte si na mini kurz vaření

Milujete dobré jídlo a pořád si slibujete, že se ve vaření zlepšíte? Kdy jindy, než v zimě? Zarezervujte si místo v nějakém jednodenním kurzu. Nejenom, že se naučíte něco nového, ještě se seznámíte s novými lidmi. Třešničkou na dortu bude, že se dobře pobavíte. Takový kurz steaků navštíví určitě větší procento mužů, můžete ho proto považovat za ideální příležitost potkat svou lásku.

Degustujte vína

Říká se, že o člověku prozradí hodně to, jaký druh vína pije. Zkuste si najít nějakou kvalitní ochutnávku vína. Vezměte s sebou své přátelé a studujte, co o vás víno napoví…

Zajděte si do divadla

Divadelní sezóna je v plném proudu. Co třeba nějaká kvalitní komedie, nebo přísná opera? Vyzkoušejte divadlo v jiném městě, možná budete mile překvapení.

Skočte si na stěnu

I fyzické aktivity jsou super. Pokud se vám nechce hned lozit po horách a teprve se s lezením seznamujete, využijte nějakého lezeckého centra, kde vás naučí na umělé stěně základy lezení. Zvýšíte si srdeční frekvenci a zapojíte zejména svaly horní části těla. Vyzvěte k tomu i svého kamaráda či kamarádku a udělejte si „závody“, kdo bude nahoře první.

Dopřejte si relax

Kupte sobě a třeba své mamince víkend v lázních. Sauny, wellness, masáže. Kvalitní čas s milovaným člověkem po boku si užijete od A do Z. Mrkněte třeba na oblíbené lázně na Slovensku.

Sáňkujte

Umíte si představit lepší dobrodružství, než vzít sáně a jít dovádět na nejbližší kopec? A co teprve v noci pod oblohou plnou hvězd.

Navštivte knihovnu

Zapátrejte v minulosti. Podívejte se do historie, co se odehrálo v roce, kdy jste se narodili. Noviny se staršími daty najdete v nejbližší městské knihovně. Stojí to za to.

Víkendová turistika

Takový výlet na hory, nebo u vás po okolní přírodě je k nezaplacení. Nejenom, že uděláte něco pro své tělo, ale ještě si perfektně vyčistíte mysl.


Udělejte se fondue

Pokud je venku taková zima, že byste ani psa nevyhnali ven, a přemýšlíte, co doma podniknout, zkuste si udělat fondue. Je zcela možné, že doma také máte fondue sadu, kterou jste zatím nepoužili ani jednou. Sýrové, čokoládové nebo masové, podle vlastní chuti jakékoliv…

Jděte bruslit

Bruslení, horký čaj nebo svařené víno a dobrá společnost jsou k nezaplacení.

Zahrajte si scrabble nebo kanastu

Nikdy nebudete moc staří na to, abyste hráli deskové či karetní hry.

 

foto:pinterest.com

Sdílejte tento článek


Komentáře


Reklama

Reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace